Ludzie są ciekawi - podkast

W Patronite od 16.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3067

Liczba Patronów: 2358

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
100 łącznie

Mój rozwój jako niezależnego dziennikarza

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

Cześć nazywam się Marek Piotr Wójcicki. Używam dwóch imion, bo mam pierwsze imię po moim Tacie. W domu - dla rozróżnienia - jestem "juniorem", ale w Polsce "jr" brzmi dziwnie. Jestem genealogiem amatorem, amatorem podróży, dobrej kuchni. Genetycznym Wikingiem (haplogrupa Y-18103), a z urodzenia warszawiakiem. 
Jak pewnie część z Was wie - do niedawna pracowałem w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Teraz postanowiłem przejść do internetu i rozwijać się po swojemu. Niezależnie.
Dlatego uruchomiłem podkast. Ta kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli mi poświęcić swój czas na regularne tworzenie podkastu i wyszukiwanie interesujących gości oraz robienie dobrego researchu. Ogromnej ilości czasu (już to wiem) - wymaga także ogarnięcie strony internetowej www.ludziesaciekawi.pl oraz funpage'ów na Facebooku, Instagramie i Tik Toku i YouTube. Wszystko po to by komunikacja między nami była lepsza i by Wasze zangażowanie w ten projekt mogło rosnąć.
Wasze wsparcie pozwoli mi też na zakup lepszego sprzętu (mikrofony, komputer do montażu) utrzymanie podkastu (miejsce na platformach dla podkasterów) oraz opłacenie takich kosztów jak obsługa strony www, programów graficznych i innych.
Kosztów jest sporo a profesjonalne tworzenie podkastu to niemal praca na pełen etat.
Jeśli Wasze wsparcie będzie większe od zakładanego - będę myślał o zwiększeniu liczby odcinków podkastu. Pojawiałyby się częściej, niż co tydzień. Może jakieś odcinki ekstra. W przyszłości mógłbym też pomyśleć o wersji podkastu nie tylko w wersji audio ale także w wersji z wizją np na YouTube. Do czego niektórzy mnie namawiają.
Tematów jest morze, a ludzi z którymi chcę rozmawiać - miliony :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
ŁUKASZ DAWID
ŁUKASZ DAWID
Próg: 5 zł
Kochać i Być Kochanym
Kochać i Być Kochanym
Próg: 10 zł