Łukasz Miecznik

W Patronite od 30.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
345 łącznie
W 2008 roku założyłem LandHELP.pl projekt wsparcia i pomocy użytkowników samochodów marki Land Rover. Obecnie skoncentrowany wokół jednego modelu - Freelander, którym zajmuje się od blisko 15 lat. Od ponad dekady dziele się wiedzą i udzielam skutecznych porad serwisowych posiadaczom tego auta.

O Autorze

LandHELP.pl to projekt który zapoczątkowany w 2008 roku, który z większym lub mniejszym powodzeniem przetrwał do dziś. W obecnej formie skoncentrowany na doradztwie i pomocy posiadaczom (obecnym i przyszłym) aut Land Rover Freelander.
Pomagam zdiagnozować usterki, rozwiązać problemy przy których większość komercyjnych warsztatów dawno się poddała lub nawet nie chciała się podjąć ich rozwiązania.

Swoje wieloletnie doświadczenie z tą marką i modelem wykorzystuję również podczas konsultacji i projektów motoryzacyjnych. Pomagam zaplanować odbudowę, zgromadzić niezbędne elementy, wycenić całość. Nie obce jest mi "brudzenie rąk" przy rozmaitych projektach, a także odbudowach od zera.

Za pośrednictwem współczesnych kanałów komunikacji - Facebook, Grupy Facebook ect. udało mi się pomóc dziesiątkom osób, które borykały się z różnorakimi problemami technicznymi. Wiele z nich uniknęło kosztownych konsekwencji.
Na bazie jednego modelu - małego brytyjskiego SUVa z historią - stworzyłem trzy zupełnie odmienne egzemplarze pokazujące jak uniwersalnym i ciekawym modelem jest Freelander. 

Samochody zostały pieczołowicie odrestaurowane, z dbałością o szczegóły. Niekiedy walka o odpowiedni rezultat wiązała się z koniecznością zakupu podzespołów w różnych częściach świata. Najciekawsze destynacje możecie zobaczyć poniżej.


O moich projektach i samochodach pisały brytyjskie magazyny poświęcone marce, co uważam za niemały sukces. Gościliśmy na łamach magazynu "Land Rover Monthly" trzy razy. W formie mniejszych wzmianek i pełnoprawnego, dużego artykułu.
 

Dziś możesz mnie spotkać na grupie "Freelandery Klub Polska" , za pomocą której na codzień staram się pomagać w rozwiązywaniu bieżących problemów, rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru i zakupu auta, oraz naprowadzić na właściwy sposób serwisowania i stosowania poprawnych praktyk warsztatowych.
Staram się poszerzać świadomość i wiedzę użytkowników o sposobach napraw, obsłudze narzędzi oraz technicznych aspektach tego modelu auta.
 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem