Łukasz Miecznik

W Patronite od 30.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1148

liczba Patronów: 785

7 patronów
72 zł miesięcznie
213 zł łącznie
W 2008 roku założyłem LandHELP.pl projekt wsparcia i pomocy użytkowników samochodów marki Land Rover. Obecnie skoncentrowany wokół jednego modelu - Freelander, którym zajmuje się od blisko 15 lat. Od ponad dekady dziele się wiedzą i udzielam skutecznych porad serwisowych posiadaczom tego auta.

O Autorze

LandHELP.pl to projekt który zapoczątkowany w 2008 roku, który z większym lub mniejszym powodzeniem przetrwał do dziś. W obecnej formie skoncentrowany na doradztwie i pomocy posiadaczom (obecnym i przyszłym) aut Land Rover Freelander.
Pomagam zdiagnozować usterki, rozwiązać problemy przy których większość komercyjnych warsztatów dawno się poddała lub nawet nie chciała się podjąć ich rozwiązania.

Swoje wieloletnie doświadczenie z tą marką i modelem wykorzystuję również podczas konsultacji i projektów motoryzacyjnych. Pomagam zaplanować odbudowę, zgromadzić niezbędne elementy, wycenić całość. Nie obce jest mi "brudzenie rąk" przy rozmaitych projektach, a także odbudowach od zera.

Za pośrednictwem współczesnych kanałów komunikacji - Facebook, Grupy Facebook ect. udało mi się pomóc dziesiątkom osób, które borykały się z różnorakimi problemami technicznymi. Wiele z nich uniknęło kosztownych konsekwencji.
Na bazie jednego modelu - małego brytyjskiego SUVa z historią - stworzyłem trzy zupełnie odmienne egzemplarze pokazujące jak uniwersalnym i ciekawym modelem jest Freelander. 

Samochody zostały pieczołowicie odrestaurowane, z dbałością o szczegóły. Niekiedy walka o odpowiedni rezultat wiązała się z koniecznością zakupu podzespołów w różnych częściach świata. Najciekawsze destynacje możecie zobaczyć poniżej.


O moich projektach i samochodach pisały brytyjskie magazyny poświęcone marce, co uważam za niemały sukces. Gościliśmy na łamach magazynu "Land Rover Monthly" trzy razy. W formie mniejszych wzmianek i pełnoprawnego, dużego artykułu.
 

Dziś możesz mnie spotkać na grupie "Freelandery Klub Polska" , za pomocą której na codzień staram się pomagać w rozwiązywaniu bieżących problemów, rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru i zakupu auta, oraz naprowadzić na właściwy sposób serwisowania i stosowania poprawnych praktyk warsztatowych.
Staram się poszerzać świadomość i wiedzę użytkowników o sposobach napraw, obsłudze narzędzi oraz technicznych aspektach tego modelu auta.
 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni