Strefa Patrona:

Autor
Chorzów
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

✔ Lelkova.® to miejsce w sieci dla KOBIET, które nie chcą dłużej stać w miejscu. To miejsce dla mężczyzn, którzy chcą się dowiedzieć, jak WSPIERAĆ swoje KOBIETY i poznać je w różnych rolach. Matek, żon, przyjaciółek, partnerek i ambitnych bizneswomen.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 900 zł
Rozwój bloga od strony technicznej i marketingowej
1) Wykupienie nowej domeny
2) Wykupienie nowego hostingu
3) Odświeżenie identyfikacji wizualnej marki Lelkova.
4) Zakup nowego komputera/laptopa
5) Zakup nowego aparatu fotograficznego
6) Reklama i marketing
7) Stworzenie niezależnej strony www z zapleczem CMS

O Autorze

Mam na imię Magda. Jestem dumną mamą małej Hani i szczęśliwą żoną przystojnego M. Ten kto mnie zna wie, że potrafię wywrócić swoje życie do góry nogami, dosłownie w jednej chwili. Jeszcze do niedawna pracowałam w polskiej korporacji jako Team Leader i Dekorator VM. Postawiłam na zmiany. Założyłam bloga i znalazłam pracę, która pozwala mi się ciągle rozwijać i łączyć z nią moją pasję – bo największą jest ta związana z pisaniem. Nie wyobrażam sobie życia bez książek, a jako człowiek renesansu mimo, że działam online, nie rozstaję się ze swoim tradycyjnym kalendarzem.

Jestem uzależniona od KAWY i dobrego jedzenia, a w tym wszystkim jeszcze niepoprawną pedantką. Co jeszcze? Nie mam w sobie za grosz cierpliwości! ;)

 


Inspiruje mnie moda, piękne wnętrza i zaskakujące rozwiązania. Lubię planować.  

Jestem kobietą, która uczy się wychodzić z cienia i walczyć o swoje! Stawiam na rozwój, a to jest mój czas!


Na liczniku mam już prawie trzydziestkę i dobrze mi z tym! :)

 

 

Lelkova.® to miejsce w sieci dla KOBIET, które nie chcą dłużej stać w miejscu.
To miejsce dla mężczyzn, którzy chcą się dowiedzieć, jak WSPIERAĆ swoje KOBIETY i poznać je w różnych rolach. Matek, żon, przyjaciółek, partnerek i ambitnych bizneswomen.


 

 

 

Lelkova.® to subiektywne opisy i opinie:

- o tym co robię, żeby być kobietą szczęśliwą i spełnioną,
- o sukcesach i porażkach już prawie trzydziestolatki,
- o szansach, które mam nadzieję, czekają tylko na odkrycie,
- o kobiecych wątpliwościach i frustracjach, które mnie też dopadają,
- o tym jak próbuję być lepszą wersją siebie
- o wychodzeniu z mojej strefy komfortu,
- o rodzaju damsko – męskim, czyli blaskach i cieniach bycia w związku,
- i o najważniejszym życiowym wyzwaniu, które mnie teraz czeka – byciu mamą!

 

Na moim blogu dowiesz się jak ruszyłam z miejsca i nabrałam rozpędu. Oraz jak wędruję własną babską drogą u boku M. i jak tą drogę odkrywam na nowo!

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 60
Słowo "DZIĘKUJĘ" za Twoje wsparcie to zdecydowanie za mało! Fakt, że tu jesteś wywołuje u mnie dziki taniec radości. Każda wpłata to wpis na listę patronów, która zagości na stałe na moim blogu. Dostaniesz ode mnie również osobiste podziękowanie drogą mailową, z załączonym prywatnym zdjęciem z backstagu Lelkovej!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25
Za tę kwotę mógłbyś wypić dobrą kawę! Przekazując ją mnie sprawiasz, że jestem o krok bliżej do spełnienia swojego marzenia. Przy tym progu dostajesz w bonusie nagrody z poprzedniego progu oraz dodatkowo łatwy, szybki i przyjemny przepis kulinarny wysłany do Ciebie mailem.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Dla mnie to już czyste szaleństwo! Dzięki takiej kwocie mój blog ma szansę wejść na wyższy level. Robiąc przelew gwarantujesz sobie otrzymanie gratisów z poprzednich progów oraz dodatkowo trafią do Ciebie niepublikowane dotąd na blogu treści.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Taka kwota to już wielkie zobowiązanie, które potrafię szczerze docenić. 50 zł to już realne wsparcie finansowe dla technicznej i marketingowej strony bloga. Stając się GŁÓWNYM PATRONEM Lelkovej, przyczyniasz się do zakupu lepszego aparatu czy laptopa, serwera pod stronę www czy też dopracowania identyfikacji wizualnej mojej marki. W ramach podziękowania otrzymujesz ode mnie wszystkie bonusy z poprzednich progów oraz dodatkowo książkę-niespodziankę z moją dedykacją.
Zostań patronem

Galeria mediów