Loading...

W Patronite od 29.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 288

liczba Patronów: 220

41 patronów
730 zł miesięcznie
10 045 zł łącznie

Pasek Energii

800 zł

miesięcznie

91%

osiągnięto

70 zł

brakuje

Nagrywanie kolejnych odcinków to nie bułka z masłem. Skupiamy się na długich i obszernych materiałach, które wymagają przygotowania i dokopania się do konkretnych ciekawostek, a samo montowanie też wyrywa sporo roboczogodzin z życiorysu. Dzięki Waszym wpłatom z tego progu mamy ciągłą motywację do dalszego działania

Dysk z dodatkową zawartością

1 500 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

770 zł

brakuje

Osiągniecie tego celu pozwoli Nam na stworzenie nowych materiałów opartych głównie na wywiadach, które YouTube jeszcze nie widział. Będziemy przepytywać osoby i odwiedzać miejsca związane z szeroko pojętą tematyką retro. Działalność kafejek internetowych, wydawanie czasopism z rodziny Computer Studio, tworzenie programu Escape, niewykorzystane materiały z filmu o giełdach komputerowych to lista tematów, które mamy na celowniku w 2019 roku. Zakładamy, że w tym czasie powstaną przynajmniej cztery takie projekty. Ponadto mniej lub bardziej regularnie pojawią się też dodatkowe odcinki Loadingu - zarówno te pełnometrażowe, jak i strona B oraz Wypożyczalnia.

Finansowanie idzie na sprzęt do nagrywania (żeby było ładnie), paliwo (ciągle trzeba gdzieś dojeżdżać), montaż (maratony przy klejeniu kolejnych scen), obróbkę audio (żeby nie szumiało) i herbatę z melisą (na skołatane nerwy przy produkcji)