Lukasczyk Wyroby Skórzane

W Patronite od 14.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1652

Liczba Patronów: 1745

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
1 500 łącznie

Grosz do grosza a będzie...

1 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 460 zł

brakuje


Moi drodzy patroni! Może dla niektórych ta kwota wydaje się być niewielka, jednak dla mnie jest niezwykle cenna. Osiągnięcie tego celu pomoże mi stale rozwijać swoje umiejętności, pokryje część wydatków na zagraniczne kursy oraz szkolenia - tak aby dzieła tworzone dla Was były zawsze na najwyższym światowym poziomie. Jak wiecie ciągle pracuję na etacie, a dopiero po nim przychodzi czas na skóry i prawdziwą pasję. Moja pracownia to udostępniona przez żonę ( kocham Cię Madziu ) część domowej kuchni, jednak powolutku odkładam na warsztat z prawdziwego zdarzenia. Jednocześnie mając co miesięczne wsparcie w tak zacnej kwocie, mógłbym wygospodarować więcej czasu na rozwijanie kanału YouTube, opłacenie baz z muzyką do filmów, licencji programów do obróbki filmów, zdjęć oraz sesji plenerowych, warsztatów dla młodzieży ahhh! Mam wiele pomysłów, które czekają na eksplozję, a ten próg je uwolni!

Bez pracy nie ma...

2 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 460 zł

brakuje


Przyjaciele! Wielkie ukłony dla Was! Za to, że tak mocno doceniacie moją pracę i zaangażowanie. Za to, że dzięki Wam mogę się rozwijać, i być coraz lepszym rzemieślnikiem. I najważniejsze! Za to, że dzięki Waszemu wsparciu mogę zająć się moją pasją na pełen etat! Tak! Ten cel jest przełomowy! Nie spodziewałem się tego, ale po raz kolejny okazuje się, że ciężka praca popłaca. Kolejne cegiełki dokładane przez Was do nowego, pełnometrażowego warsztatu wybudowały już solidne fundamenty. Kolejne pomysły czekają na realizacje - jednym z nich jest stworzenie serii portfeli z motywami, które Wy jako patroni będziecie mogli wybierać. Będą one dostępne od ręki. A gdzie? (FANFARY!!!) Po osiągnięciu tego celu wreszcie będzie mógł ruszyć sklep internetowy, gdzie wyroby spod mego dłuta będą na Was czekać dostępne od ręki!

Kto rano wstaje, temu...

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 960 zł

brakuje


To nie mieści się w głowie! W życiu nie podejrzewałem, że nadejdzie taki moment! Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł więcej czasu poświęcić na relacje z Wami, pokazać Wam jeszcze więcej tajników mojej pasji w filmach, zdjęciach, mieć więcej czasu na bycie online, robić to co kocham 24 godziny na dobę tylko i wyłącznie dla Was! Każda złotówka z tej kwoty jest przeznaczona w 100% na rozwój, nowe narzędzia, szlifowanie nowych technik rzeźbienia, malowania, filmowania, obróbki graficznej czy chociażby dojazdu na spotkania z patronami. Po osiągnięciu tego celu będę mógł dumnie z wysoko uniesionym czołem codziennie wchodzić do wymarzonego warsztatu. I to wszystko dzięki Wam!!!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni