Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

150 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Manosfera to portal internetowy przeznaczony głównie dla mężczyzn. Manosfera składa się z MRA (men's right activists), PUA (pick-up artists) i MGTOW (men going their own way), zakorzeniona w tradycyjnej męskości i męskich wzorcach. Portal jest odpowiednikiem czerwonej pigułki (The Red Pill).

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Ostatnie usprawnienia
Chcemy żeby portal był na jak najwyższym poziomie, zarówno pod względem sprawności w działaniu ale także pod względem czytelności i wyglądu. Do spełnienia tych celów potrzeba jeszcze kilku dodatków, na które trzeba wyłożyć trochę złociszy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Promocja
Aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, musimy regularnie promować portal, co wiąże się z małymi i niemałymi wydatkami. Jeśli chcemy by Manosfera stała się liderem tego typu portali w Polsce, nie możemy zaniedbać tego elementu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Dalszy rozwój
Nie wiadomo gdzie zaprowadzi nas ta wędrówka, jednak mierzymy wysoko. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, uda nam się jeszcze bardziej rozbudować portal. Naszym celem będzie ciągła realizacja planu, jakim przede wszystkim jest rozwój osób, które do nas trafiają.

O Autorze

Znalezione obrazy dla zapytania gender ico

MANOSFERA

Manosfera to portal przeznaczony głównie dla mężczyzn, który zajmuje się trzema filarami naszego życia: relacjami damsko-męskimi, rozwojem osobistym i pieniędzmi. Strona istnieje od lutego 2017 roku i wciąż się rozwija. 

 

Portal został utworzony przez spory odłam ludzi z innego portalu, który zaczął iść w kompletnie innym kierunku niż początkowo zakładał. 

 

Na Manosferze można dodawać własne treści w postaci artykułów i przemyśleń, a potem wymieniać się spostrzeżeniami w komentarzach. Jeśli ma się jakieś pytania lub problemy, można założyć temat na forum i otrzymać porady od innych użytkowników. 

 


Znaczenie nazwy portalu: Manosfera = złożona z MRA (men's right activists), PUA (pick-up artists) i MGTOW (men going their own way), zakorzeniona w tradycyjnej męskości i męskich wzorcach.

 

MANOSFERA.PL to zgromadzenie pasjonatów relacji damsko-męskich, rozwoju osobistego oraz zarabiania pieniędzy. Raj dla osób, które w swoim życiu poszukują czegoś więcej, a do tej pory nie potrafiły tego osiągnąć.

 

Naszym głównym celem jest rozwój ludzi, którzy do nas trafiają. Najczęściej są to młodzi mężczyźni, którzy szukają rad odnośnie relacji damsko-męskich. Nasz portal jest miejscem w którym staramy się ciągnąć innych w górę i przedstawiać im gotowe rozwiązania danych problemów. Staramy się nie wpajać do młodych głów niepotrzebnych iluzji i stereotypów. Sztab naszej administracji czuwa nad porządkiem na portalu w tej kwestii.  

 

Aby portal ciągle się rozwijał niezbędne jest wsparcie finansowe, dzięki któremu nie tylko będziemy rozwijać stronę, ale dawać coś w zamian naszym użytkownikom. W najbliższym czasie na naszym portalu pojawi się konkurs na użytkownika miesiąca, a patroni z działu Elitarnego, będą otrzymywali od nas gadżety z okazji świąt Bożego Narodzenia. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Każda piątka w skarbonce jest na wagę złota!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Otrzymasz rangę "Patron" na forum.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki za wsparcie!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Raz na miesiąc otrzymasz specjalny materiał via e-mail, który nie był do tej pory publikowany na Manosferze. Może to być materiał video lub tekstowy.
2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie czeka na ciebie wiele materiałów bonusowych oraz tych bardziej "od kuchni".

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Ho ho, to już będzie na prezenty z okazji świąt Bożego Narodzenia dla użytkowników!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Dostęp do prywatnej korespondencji z administracją portalu. Jeśli masz jakiś problem, potrzebujesz aby ktoś poświęcił ci więcej czasu - ten próg jest dla ciebie.

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
To już bardzo poważna kwota! Dziękujemy za wsparcie żołnierzu!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Otrzymasz dostęp do elitarnego działu wtajemniczonych na Manosferze! Staniesz się członkiem Elity Manosfery i będziesz korzystał z wszystkich profitów z tym związanych.
2. Otrzymasz rangę na forum: ELITA
3. Otrzymasz unikalny gadżet z logiem Manosfery!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Tak wielkie wsparcie dla społeczności jest wielkim poświęceniem!

Ten próg zawiera wszystkie nagrody z niższych progów.
Zostań patronem

Polecani Autorzy