W Patronite od 27.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 914

liczba Patronów: 1167

3 patronów
115 zł miesięcznie
325 zł łącznie
Cześć. Moją pasją jest akwarela i dlatego też zdecydowałem się zabrać Was w ten magiczny świat malarstwa. Uchylam przed Wami drzwi, wejdźcie... A co znajdziecie w środku? Niesamowity świat barw, plam i płynnego pigmentu. Świat który, jak w bursztynie, zastygł w czasie i przestrzeni.

O Autorze

Mariusz Kula - malarz, ilustrator, grafik komputerowy.

Absolwent Instytutu Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom z malarstwa i grafiki. Członek ZPAP PSU w Opolu. 

Na co dzień pracuje jako grafik komputerowy. W malarstwie głównie zajmuję się akwarelą starając się w jak największym stopniu zrozumieć tą niełatwą technikę.

Paryż - akwarela
Paryż - akwarela

Eksperymentuje z różnymi stylami i tematami w akwareli tak by jak najbardziej rozwinąć się. Wymaga to ode mnie sporej otwartości i elastyczności co nie zawsze jest proste :)

 

Kraków
Kraków

Najbardziej "czuję się" w kategorii Cityscape czyli miejskim pejzażu. Uwielbiam te miejskie zaklęte rewiry. Monumentalne budynki, przechodniów zajętych swoimi sprawami, zróżnicowane warunki atmosferyczne potrafiące to samo miejsce po wielokroć przedstawiać w odmienny sposób. 

Hawana
Hawana

 Akwarela potrafi być realistyczna jak i mocno symboliczna gdzie główne akordy to pozostawione przez artystę plamy do dowolnej interpretacji, uwielbiam w niej to...

Londyn
Londyn

Mam nadzieję że Wy również to poczujecie.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni