Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

1695 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jeśli jeszcze mnie nie znasz - bez obaw, nie gniewam się. Poświęć mi 10 minut! Jeśli mnie kojarzysz - witam ponownie! Nagrywam podcasty, piszę bloga, robię jutuby - testuję gry i sprzęty gamingowe. Wychodzę z założenia, że robię to dla fanów, bez zobowiązań i nie oczekuję za to zapłaty. Jeśli ktoś dobrowolnie wesprze piwem - nie pogardzę :)

O Autorze

Hej! Jestem Mateusz!

Dla wielu z Was jestem jednak znany jako Matt lub SzachMatt.

 

Staram się być perfekcjonistą i człowiekiem, który ma zdecydowanie za mało wolnego czasu, dlatego prowadzę podcast InputLag, bloga SzachMatt oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Swego czasu próbowałem też streamów na żywo, ale w związku z obecnymi warunkami mieszkalnymi, nie jestem w stanie nie przeszkadzać drugiej połówce we wspólnej koegzystencji.

 

 

Specjalizuję się w recenzjach gier i sprzętu i to właśnie staram się wrzucać regularnie w sieć, ale po godzinach możecie mnie złapać na Twitterze (@MateuszGreloch) i zapytać o poradę dotyczącą sprzętu lub przyszłego zakupu. Ot taki ze mnie syn lewaka – każdemu chcę pomóc najlepiej jak potrafię i nie potrafię zdzierżyć, kiedy ktoś przepłaca za słaby sprzęt, kiedy może mieć zdecydowanie lepszy, w tej samej cenie.

 

Chcę wejść na poważnie w materiały na YouTube, jednak z racji słabego sprzętu, moja poprzednia wypowiedź o perfekcjonizmie we wszystkim co robię, mocno cierpi. Rozumiem, że nie jestem gwiazdą blogosfery, influencerem na Twitterze, gwiazdą Twitcha lub szanowanym podcasterem, ale dzięki Twojej pomocy, mogę wrócić do tego, co lubię najbardziej – montażu i produkcji materiałów audio-wideo.

 

 

Dlaczego więc założyłem profil i otwieram się przed Wami? Jak pisałem, chcę na poważnie wrócić na YouTube, jednak z obecnym sprzętem, będzie to niezwykle ciężkie. Nie chcę nagrywać telefonem, w 720p i 30 klatkach. Nie chcę też nagrywać voice-overów pod materiał video zgrany podczas przechodzenia gry. Lubię kamerę i ten feeling, kiedy mogę się uzewnętrznić, kiedy widzicie moje emocje i reakcje na co dziwniejsze suchary.

 

Nie zrozumcie mnie źle - już teraz wrzucam materiały na mój kanał na YouTube, jednak z powodu uszkodzenia sprzętu, muszę porzucić vlogi i recenzje przed kamerą. Ciągle jednak odkładam każdy wolny grosz, zrobiłem listę sprzętu, który pozwoliłby mi polepszyć jakość audio-wideo i niezależnie od tego, czy mi pomożecie, czy też nie – w końcu na niego odłożę i jeszcze pokażę na co mnie stać!

 


 

Dziękuję Ci za przeczytanie tej ściany tekstu i jeśli kiedykolwiek odcisnąłem jakiekolwiek piętno w Twoim życiu, pomogłem w doborze sprzętu lub po prostu rozśmieszyłem sucharami w odcinkach podcastu InputLag – kopsnij drobnymi na piwo, które tak uwielbiam!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

Brak progów