Avatar użytkownika

MetalNews.pl

7
patronów
160 
miesięcznie
3 675 
łącznie
7
patronów
160 zł 3 675 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Szczęśliwa siódemka? Lepszy wróbel w garści, niż kura znosząca złote jaja u sąsiada za miedzą.

W zamian za te siedem polskich nowych złotych otrzymasz naszą dozgonną wdzięczność i osobiste podziękówki od Wielce Szanownej i Dostojnej Redakcji MetalNews.pl w formie maila wysłanego na Twoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo znajdziesz się w naszym "Hall of Fame", czyli liście osób wspierających, którą znajdziesz na portalu.
10 zł miesięcznie
Dyszka? Na flaszkę jeszcze trochę brakuje, ale na dobre piwo powinno styknąć.

W podzięce za wsparcie nas kwotą 10 złotych otrzymasz to, co dostali ci od siódemki oraz dostęp do naszej "MetalNiusowej" playlisty w Spotify, dzięki której sprawdzisz, czego słuchamy na co dzień.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
45 dostępnych miejsc
Chapeau bas! Kłaniamy się uniżenie i uprzejmie dziękujemy za to, że Twoim zdaniem nasza praca jest warta takiej kwoty.

My dostajemy ogromną motywację do dalszej pracy. W zamian otrzymasz nagrody z powyższych progów oraz możliwość brania udziału w ekskluzywnych konkursach dla wspierających, o których będziesz informowany/a, jeśli się pojawią.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
19 dostępnych miejsc
Pisiont zeta? Kazimierz III Wielki lubi to! My również!

Co dostaniesz w zamian? Przy tym progu wchodzisz już na wyższy poziom, a także wspierasz nas daną kwotą. Oprócz ww. nagród, masz możliwość zaproponowania tematu artykułu, który pojawi się na portalu wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem z Patronite w stopce. Napisz o czym chcesz przeczytać na MN z zastrzeżeniem, że jest to propozycja, ale na pewno nie pozostanie ona obojętna i w miarę możliwości postaramy się nad nią pochylić.

Ponadto otrzymasz od nas zestaw pamiątkowych kostek gitarowych z naszym logo oraz ilustracją "Zombie Kruka", którą przygotował dla nas artysta Łukasz "Pachu" Pach. Kostki zostaną przesłane drogą pocztową po ustaleniu szczegółów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MetalNews.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

MetalNews.pl - Portal muzyczny dla fanów ciężkich brzmień.

KIM JESTEŚMY?


Grupą pasjonatów, którzy dostarczają Wam najnowszych informacji ze świata muzyki metalowej i rockowej. Kochamy ciężkie brzmienia, lubimy o tym pisać, a do tego uwielbiamy, kiedy ktoś docenia nasze starania. :)

MetalNews.pl jest jednym z największych, całkowicie niezależnym polskim portalem internetowym. Działamy od 2009 roku, relacjonujemy koncerty, recenzujemy płyty, po prostu piszemy artykuły.

Dostarczamy informacje z kraju i ze świata, tych poważnych i tych z przymrużeniem oka. Rozmawiamy z muzykami i różnymi osobami ze świata muzyki. Na stronie przeczytacie wiele wywiadów m.in. z muzykami takich zespołów Sabaton, Obituary, Dimmu Borgir, a także Transgresji, Decapitated czy Frontal Cortex. Jest tego sporo!

Na łamach portalu znajdziecie także obszerne artykuły rocznicowe, obfitujące w różne ciekawostki i przybliżające kulisy powstania danego albumu.

NA CO POTRZEBNE JEST NAM WASZE WSPARCIE?

Choć w naszych żyłach płynie ciekły metal, a oddychamy siarczanymi wyziewami otchłani piekielnych, płyta lub książka od wydawcy, to dla nas trochę za mało, by znaleźć motywację do dalszej pracy. Zebrane pieniądze za Wasze nieocenione wsparcie zostaną przekazane przede wszystkim autorom tworzącym dla Was treści. Zawsze staramy się podchodzić do wszystkiego indywidualnie, dlatego każdy artykuł jest pisany przez nas osobiście. Od dawna nie znajdziesz u nas żadnego kopiuj/wklej z przesłanych prasówek. My swoje teksty redagujemy, co wymaga trochę energii i czasu.

Dlatego jeśli choć w małym stopniu odwiedzasz nasz przybytek od dłuższego czasu, to zapewne wiesz, że podchodzimy do tematu poważnie. Jeśli uznasz, że warto nam to w małym stopniu wynagrodzić, my na pewno docenimy to w naszych metalowych sercach.

CO JESZCZE?

Utrzymanie portalu to koszty, które pokrywamy z własnej kieszeni. Chcemy dostarczać naszym czytelnikom komfortowe przeglądanie naszej witryny, dlatego korzystamy z usług firmy hostingowej, która przy wzmożonym ruchu, oprócz stałego abonamentu rocznego, musi obciążyć nas dodatkowymi opłatami w każdym miesiącu. I jest to oczywiście w porządku, ponieważ za jakość się płaci, a sama strona działa wówczas bez zarzutów. Nie są to kolosalne kwoty, jeśli spojrzy się na to z perspektywy właśnie miesiąca, ale przy końcowym podsumowaniu jest to dodatkowe kilkaset złotych więcej do zapłaty. Strona, tak czy owak będzie utrzymywana w takiej formie, ale na pewno odciążenie prywatnego budżetu będzie bardzo mile widziane.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MetalNews.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wojciech Banasiak
Wojciech Banasiak
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Piotr Kubiszewski
Piotr Kubiszewski
20 zł
Tomasz Adamczyk
Tomasz Adamczyk
20 zł
Mateusz Langner
Mateusz Langner
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.