MetalNews.pl

W Patronite od 12.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1301

Liczba Patronów: 1184

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
247 miesięcznie
1 898 łącznie
MetalNews.pl - Portal muzyczny dla fanów ciężkich brzmień.

O Autorze

KIM JESTEŚMY?


Grupą pasjonatów, którzy dostarczają Wam najnowszych informacji ze świata muzyki metalowej i rockowej. Kochamy ciężkie brzmienia, lubimy o tym pisać, a do tego uwielbiamy, kiedy ktoś docenia nasze starania. :)

MetalNews.pl jest jednym z największych, całkowicie niezależnym polskim portalem internetowym. Działamy od 2009 roku, relacjonujemy koncerty, recenzujemy płyty, po prostu piszemy artykuły.

Dostarczamy informacje z kraju i ze świata, tych poważnych i tych z przymrużeniem oka. Rozmawiamy z muzykami i różnymi osobami ze świata muzyki. Na stronie przeczytacie wiele wywiadów m.in. z muzykami takich zespołów Sabaton, Obituary, Dimmu Borgir, a także Transgresji, Decapitated czy Frontal Cortex. Jest tego sporo!

Na łamach portalu znajdziecie także obszerne artykuły rocznicowe, obfitujące w różne ciekawostki i przybliżające kulisy powstania danego albumu.

NA CO POTRZEBNE JEST NAM WASZE WSPARCIE?

Choć w naszych żyłach płynie ciekły metal, a oddychamy siarczanymi wyziewami otchłani piekielnych, płyta lub książka od wydawcy, to dla nas trochę za mało, by znaleźć motywację do dalszej pracy. Zebrane pieniądze za Wasze nieocenione wsparcie zostaną przekazane przede wszystkim autorom tworzącym dla Was treści. Zawsze staramy się podchodzić do wszystkiego indywidualnie, dlatego każdy artykuł jest pisany przez nas osobiście. Od dawna nie znajdziesz u nas żadnego kopiuj/wklej z przesłanych prasówek. My swoje teksty redagujemy, co wymaga trochę energii i czasu.

Dlatego jeśli choć w małym stopniu odwiedzasz nasz przybytek od dłuższego czasu, to zapewne wiesz, że podchodzimy do tematu poważnie. Jeśli uznasz, że warto nam to w małym stopniu wynagrodzić, my na pewno docenimy to w naszych metalowych sercach.

CO JESZCZE?

Utrzymanie portalu to koszty, które pokrywamy z własnej kieszeni. Chcemy dostarczać naszym czytelnikom komfortowe przeglądanie naszej witryny, dlatego korzystamy z usług firmy hostingowej, która przy wzmożonym ruchu, oprócz stałego abonamentu rocznego, musi obciążyć nas dodatkowymi opłatami w każdym miesiącu. I jest to oczywiście w porządku, ponieważ za jakość się płaci, a sama strona działa wówczas bez zarzutów. Nie są to kolosalne kwoty, jeśli spojrzy się na to z perspektywy właśnie miesiąca, ale przy końcowym podsumowaniu jest to dodatkowe kilkaset złotych więcej do zapłaty. Strona, tak czy owak będzie utrzymywana w takiej formie, ale na pewno odciążenie prywatnego budżetu będzie bardzo mile widziane.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartłomiej  Szymczak
Bartłomiej Szymczak
Próg: 20 zł
Wojciech Banasiak
Wojciech Banasiak
Próg: 20 zł
Gabriela Rak
Gabriela Rak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anamesh
Anamesh
Próg: 50 zł
Tomasz Adamczyk
Tomasz Adamczyk
Próg: 20 zł