Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś

W Patronite od 19.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś powstał w 2010 r. Misją serwisu niezmiennie jest popularyzacja historii miasta i gminy Mieroszów w woj. dolnośląskim (przedwojennego Friedland Bez. Breslau), poprzez publikację archiwalnych zdjęć, dokumentów oraz opracowań historycznych.

O Autorze

Autorem serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś jest Marcin Flieger. Mieroszowianin, który od ponad 20 lat popularyzuje historię miasta oraz gminy Mieroszów, prezentując i publikując materiały z własnych zbiorów oraz materiałów udostępnionych przez czytelników. Odkrywanie historii miasta i gminy Mieroszów, niejednokrotnie prowadzi do odległych miast, krajów czy nawet kontynentów, gdzie wciąż żyją potomkowie oraz rodziny mieroszowian, którzy tak jak i my kochają to miasto.

Misją serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś jest nie tylko popularyzacja historii miasta i gminy Mieroszów ale również stworzenie Mieroszowskiego Archiwum Cyfrowego dostępnego dla każdego użytkownika 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Każdy z Państwa może przyczynić się do jego rozwoju! Serwis otwarty jest dla wszystkich bez wyjątku! Ocalmy przed zapomnieniem nasze wspomnienia i naszą wspólną historię!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika