Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś

W Patronite od 19.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

NOWE WIDOKÓWKI

500 zł

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

O tym, że gmina Mieroszów jest wspaniałym i cudownym miejscem nikomu z Państwa nie musimy mówić! Niestety notorycznie cierpimy na brak nowych i wciąż popularnych widokówek.
Dzięki Państwa wsparciu uda nam się pozyskać środki na wydanie nowych widokówek, których nakład zostanie bezpłatnie rozpowszechniony wśród punktów detalicznych na terenie gminy Mieroszów.

POSZERZANIE ZBIORÓW

1 000 zł

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Aby prezentować Państwu nowe i ciekawe materiały najczęściej niezbędny jest ich uprzedni zakup. Na rynku wciąż dostępnych jest wiele archiwaliów, których ceny w zależności od stanu i wyjątkowości wahają się w przedziale od kilkunastu do czasem nawet kilkuset złotych...
Państwa wsparcie pozwoli na poszerzenie Archiwum i późniejszą prezentację materiałów. Wspierający ten cel otrzymają również reprodukcję zakupionych materiałów jako podziękowanie za wniesiony wkład.

KOLORYZACJA ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ

1 000 zł

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Większość archiwalnych zdjęć i widokówek jest niestety czarno-biała. Niestety w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy atakowani wszechobecnym "kolorowym obrazem" trudno nam niejednokrotnie poczuć w pełni magię tych zdjęć. Brakuje nam niestety koloru...
Proces koloryzacji niestety nie jest prosty. To żmudny i często dość długotrwały proces, którego efekty w bardzo dużym stopniu zależą od jakości skanowanych zdjęć, dokumentów i widokówek.
Jednak efekty, które mogą Państwo podziwiać na łamach serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś są imponujące. Obrazy ożywają!
Zbiórka dotyczy jedynie licencji na niezbędne do procesu koloryzacji oprogramowanie, którego koszt niestety jest dość znaczny... Czas poświęcony na skanowanie, retusz i koloryzację jest po naszej stronie - Państwa prosimy jedynie o pomoc w zakupie licencji na niezbędne oprogramowanie. Z góry dziękujemy!

ZAKUP SKANERA EPSON Perfection V850 Pro

4 200 zł

0%

osiągnięto

4 200 zł

brakuje

Aby udostępniać Państwu materiały oraz archiwizować je dla kolejnych pokoleń niezbędny jest najwyższej jakości sprzęt, który zagwarantuje najwyższą jakość skanowanych materiałów.
Skaner Epson Perfection V850 Pro umożliwia konwertowanie rozmaitych formatów nośników i klisz na obrazy cyfrowe o profesjonalnej jakości. Nareszcie stanie się możliwe skanowanie negatywów szerokoformatowych oraz szklanych płyt.
Każda Państwa złotówka się liczy!