Avatar użytkownika

Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Każda złotówka jest ważna! Witaj w gronie mecenasów serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. Jest to wyraźny sygnał, że to co robimy ma sens i daje nam motywację do dalszego działania. Otrzymasz mailowe podziękowania za Twoje wsparcie.
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Jeśli wybierzesz tę opcję to Twoje imię i nazwisko lub nick trafi na listę patronów czyli "Księgi Chwały" w zakładce "Informacje". Dodatkowo będziesz zmógł dołączyć do naszej zamkniętej grupy na FB przeznaczonej tylko dla patronów. Na niej będziemy mogli porozmawiać o historii oraz zbierać pytania.
Dziękuję za Twoje wsparcie.
100 zł miesięcznie

Wspierając nas taką kwotą widzimy, że zależy Ci na tym aby Serwis nadal działał i promował historię miasta i gminy Mieroszów. Dziękujemy bardzo!
Poza przywilejami z niższych progów otrzymasz:
- specjalny list z podziękowaniami, który wyślemy pod wskazany adres
- raz na kwartał otrzymasz ciekawy i unikatowy prezent związany z historią gminy Mieroszów.
- twoje imię i nazwisko znajdzie się na oficjalnej stronie serwisu w rubryce Przyjaciele.

Pamiętaj, że przysługują Ci przywileje z niższego progu!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś powstał w 2010 r. Misją serwisu niezmiennie jest popularyzacja historii miasta i gminy Mieroszów w woj. dolnośląskim (przedwojennego Friedland Bez. Breslau), poprzez publikację archiwalnych zdjęć, dokumentów oraz opracowań historycznych.

Autorem serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś jest Marcin Flieger. Mieroszowianin, który od ponad 20 lat popularyzuje historię miasta oraz gminy Mieroszów, prezentując i publikując materiały z własnych zbiorów oraz materiałów udostępnionych przez czytelników. Odkrywanie historii miasta i gminy Mieroszów, niejednokrotnie prowadzi do odległych miast, krajów czy nawet kontynentów, gdzie wciąż żyją potomkowie oraz rodziny mieroszowian, którzy tak jak i my kochają to miasto.

Misją serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś jest nie tylko popularyzacja historii miasta i gminy Mieroszów ale również stworzenie Mieroszowskiego Archiwum Cyfrowego dostępnego dla każdego użytkownika 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Każdy z Państwa może przyczynić się do jego rozwoju! Serwis otwarty jest dla wszystkich bez wyjątku! Ocalmy przed zapomnieniem nasze wspomnienia i naszą wspólną historię!

Cele Autora

NOWE WIDOKÓWKI
  • 500 zł
  • 500 zł brakuje
0%
O tym, że gmina Mieroszów jest wspaniałym i cudownym miejscem nikomu z Państwa nie musimy mówić! Niestety notorycznie cierpimy na brak nowych i wciąż popularnych widokówek.
Dzięki Państwa wsparciu uda nam się pozyskać środki na wydanie nowych widokówek, których nakład zostanie bezpłatnie rozpowszechniony wśród punktów detalicznych na terenie gminy Mieroszów.

KOLORYZACJA ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ
  • 1 000 zł
  • 1 000 zł brakuje
0%
Większość archiwalnych zdjęć i widokówek jest niestety czarno-biała. Niestety w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy atakowani wszechobecnym "kolorowym obrazem" trudno nam niejednokrotnie poczuć w pełni magię tych zdjęć. Brakuje nam niestety koloru...
Proces koloryzacji niestety nie jest prosty. To żmudny i często dość długotrwały proces, którego efekty w bardzo dużym stopniu zależą od jakości skanowanych zdjęć, dokumentów i widokówek.
Jednak efekty, które mogą Państwo podziwiać na łamach serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś są imponujące. Obrazy ożywają!
Zbiórka dotyczy jedynie licencji na niezbędne do procesu koloryzacji oprogramowanie, którego koszt niestety jest dość znaczny... Czas poświęcony na skanowanie, retusz i koloryzację jest po naszej stronie - Państwa prosimy jedynie o pomoc w zakupie licencji na niezbędne oprogramowanie. Z góry dziękujemy!

POSZERZANIE ZBIORÓW
  • 1 000 zł
  • 1 000 zł brakuje
0%
Aby prezentować Państwu nowe i ciekawe materiały najczęściej niezbędny jest ich uprzedni zakup. Na rynku wciąż dostępnych jest wiele archiwaliów, których ceny w zależności od stanu i wyjątkowości wahają się w przedziale od kilkunastu do czasem nawet kilkuset złotych...
Państwa wsparcie pozwoli na poszerzenie Archiwum i późniejszą prezentację materiałów. Wspierający ten cel otrzymają również reprodukcję zakupionych materiałów jako podziękowanie za wniesiony wkład.

ZAKUP SKANERA EPSON Perfection V850 Pro
  • 4 200 zł
  • 4 200 zł brakuje
0%
Aby udostępniać Państwu materiały oraz archiwizować je dla kolejnych pokoleń niezbędny jest najwyższej jakości sprzęt, który zagwarantuje najwyższą jakość skanowanych materiałów.
Skaner Epson Perfection V850 Pro umożliwia konwertowanie rozmaitych formatów nośników i klisz na obrazy cyfrowe o profesjonalnej jakości. Nareszcie stanie się możliwe skanowanie negatywów szerokoformatowych oraz szklanych płyt.
Każda Państwa złotówka się liczy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.