Strefa Patrona:

7

patronów

360 zł

miesięcznie

1360 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
152
miesięczne wsparcie
282
liczba patronów

  Miesięcznik Egzorcysta jest unikatowym, jedynym na świecie pismem popularnym zajmującym się na poważnie tematyką zagrożeń duchowych we współczesnym świecie i szeroko rozumianą demonologią oraz duchowością. Jest to pismo katolickie, które traktuje walkę duchową i zbawienie, czyli najważniejszy cel życia człowieka, śmiertelnie poważnie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4640 zł
Tworzenie i wydawanie ważnych książek
Ta kwota pozwoli nam na poświęcenie czasu na robienie ciekawych książek, np. we współpracy z egzorcystami z kraju i zagranicy oraz tłumaczenie i wydawanie wartościowych książek obcojęzycznych, które będą służyć zdrowiu duchowemu (i fizycznemu zarazem). To może zmienić bieg ludzkich żyć. Poza tym z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszych numerów "Miesięcznika Egzorcysta" poprzez ciekawe wywiady, artykuły, nowych autorów.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 14640 zł
Pójście w świat!
Chcielibyśmy nie tylko tłumaczyć pozycje z innych języków na polski, ale też nasze książki i "Egzorcystę" na inne języki! "Miesięcznik Egzorcysta" jest unikatowy w skali światowej. Na liberalnym Zachodzie potrzeba uświadomienia i ostrzegania przed zagrożeniami duchowymi jest większa niż w Polsce. Polska to ciągle jeszcze potęga duchowa, która może promieniować na cały świat. Możemy (i Ty możesz!), mieć w tym swój własny udział. Wspierając nas czynisz to, co uważasz za słuszne, naszymi rękami.

Tak wypowiedział się o naszym Miesięczniku najsłynniejszy egzorcysta o. Gabriel Amorth:

„Egzorcysta” to tytuł dość nowego czasopisma katolickiego wydawanego w Polsce, pierwszego na świecie utworzonego przez egzorcystów i poświęconego zagadnieniom zagrożeń duchowych, takich jak okultyzm, magia, nowe sekty i inne niebezpieczeństwa, które stają na przeszkodzie wierze katolickiej. Co Ojciec sądzi o pomyśle powstania takiego czasopisma – czy zdaniem Ojca może być przydatne?

"Dobrze, to świetny pomysł, popieram. Niech to czasopismo nawiąże kontakt z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Egzorcystów założonym przeze mnie. Niech się wymieniają informacjami między sobą. Obecnie przewodniczącym stowarzyszenia jest ojciec Francisco Bamonte, egzorcysta. Można się też skontaktować przez sekretariat. Polska wydała na świat Jana Pawła II, który podczas swojego pontyfikatu sprawował wielokrotnie egzorcyzmy, trzy z nich są pewne i najbardziej znane, ale wiadomo też o innych. Jan Paweł II doceniał nas, egzorcystów, był wielkim papieżem i wielkim świętym. Dlatego to czasopismo nie mogło się nie narodzić. Niech Bóg błogosławi tych, którzy je współtworzą. (o. Gabriele Amorth, s. Angela Musolesi, "Z Jezusem pokonać złego ducha, Podręcznik walki duchowej")".
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 25000 zł miesięcznie
brakuje 24640 zł
Filmy
Filmy są dzisiaj chętnie oglądane i mają dużą siłę rażenia. Chcielibyśmy robić filmy dotyczące zagrożeń duchowych i innych ważnych tematów, które dotyczą duchowości człowieka, walki duchowej i zbawienia. Mamy już na koncie jeden film pt. "Opętanie" (https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/biblioteka/item/1747-opetanie), ale tematów jest cała góra! Filmy zaś można tłumaczyć na różne języki i oddziaływać na cały świat. I zmieniać ludzkie życia na lepsze.

O Autorze

„Cokolwiek mówiliby niektórzy powierzchownie myślący teologowie, diabeł jest dla wiary chrześcijańskiej tajemniczą, ale rzeczywistą, osobową, a nie symboliczną realnością. Co więcej, jest on realnością władczą, złowrogą wolnością przeciwstawiającą się Bogu i panującą nad ludźmi, o czym poucza nas historia ludzkości (…). Sam człowiek nie ma dość siły, by stawić opór szatanowi. Ale zjednoczeni w Jezusie mamy pewność, że go zwyciężymy”.

Joseph kard. Ratzinger, „Raport o stanie wiary”

 

Miesięcznik Egzorcysta współpracuje m.in. z "Międzynarodowym Stowarzyszeniem Egzorcystów" zatwierdzonym przez Stolicę Apostolską.

logo Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów

Na jego łamach wypowiadają się egzorcyści, również z innych krajów, demonolodzy, eksperci, naukowcy, kapłani oraz ludzie doświadczeni  przez zło. Misją pisma jest 

  • uświadamianie i ostrzeganie przed współczesnymi zagrożeniami duchowymi czyli sposobami działania złego ducha dzisiaj (np. bioenergoterapia, reiki, tarot)
  • demaskowanie pseudonauki (np. homeopatia)
  • wyjaśnianie czym jest zdrowa, katolicka duchowość, a co nią nie jest
  • bycie platformą, która gromadzi wiedzę dotyczącą powyższej tematyki i pozwala na wymianę opinii, co pomaga w dochodzeniu do prawdy.  Artykuły są pogłębione, chcemy bowiem zgłębiać rzeczywistość, a nie ślizgać się po powierzchni.

 

 

Jako "Miesięcznik Egzorcysta" organizujemy również 

Rekolekcje z egzorcystą ks. Antonim Zielińskim
Pielgrzymka z rekolekcjami do Włoch

Staramy się, aby rekolekcjoniści byli osobami nietuzinkowymi, a tematy rekolekcji ważne dla życia duchowego i intelektualnego człowieka.

Do tej pory udało nam się

  • wydać 65 numerów Miesięcznika Egzorcysta
  • 35 ksiażek
  • 1 film
  • zorganizować 9 rekolekcji
  • 2 pielgrzymki

Miesięcznik Egzorcysta jest i pragnie pozostać w 100% w polskich rękach.

100% polski kapitał

Chcemy być niezależni finansowo od różnych potęg tego świata, żeby móc głosić prawdę w sposób nieskrępowany. Trudno jest utrzymać się finansowo, ponieważ pismo jest niszowe - nie możemy liczyć na dużą sprzedaż i reklamy ze względu na poruszaną tematykę i tytuł czasopisma. Z pewnością diabeł też nam życia nie ułatwia. W tzw. XXI wieku nie jest to tematyka, której ważność i powaga jest rozumiana i doceniana przez ogół. Uważamy jednak, że istnienie pisma i kumulacja wiedzy dotycząca szeroko pojętej walki duchowej, toczącej się tu i teraz, jest potrzebna, o czym przekonują nas nasi czytelnicy.

 

Możemy liczyć tylko na ludzi świadomych, którzy rozumieją, że istnienie Miesięcznika jest z korzyścią dla konkretnych ludzi i całego społeczeństwa. Nie każdy może tworzyć Miesięcznik Egzorcysta osobiście, ale wspierając go modlitwą czy finansowo, przyczynia się do dobra innych i bierze udział w najważniejszej walce życia, walce o zbawienie duszy swojej i bliźnich. 

św. Augustyn

„Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn).

Każdego prosimy o modlitwę.

Za każdego Dobroczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz odprawiana jest Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. 

Karmelitanki modlą się za naszych dobroczyńców

 

Miesięcznik jest inicjatywą katolików świeckich, ale posiada nihil obstat i błogosławieństwo abp Wacława Depo (https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/o-nas). 

 

Jestem wydawcą "Miesięcznika Egzorcysta". Wcześniej studiowałem fizykę w Polsce i w Niemczech, później zrobiłem doktorat w Instytucie Maxa Plancka w Moguncji w zakresie fizyki polimerów. Następnie pracowałem naukowo w instytucie badawczym SINTEF w Norwegii, gdzie zajmowałem się fizyką tworzyw sztucznych. Interesuję się (oprócz zagrożeń duchowych, religii i teologii) relacją między wiarą a nauką. Ta tematyka tez jest czasami poruszana na łamach "Egzorcysty". Chciałbym móc kontynuować misję związaną z "Miesięcznikiem Egzorcysta" wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie i pogłębiać je z korzyścią dla bliźnich. 

Nie ma żadnego konfliktu między prawdziwą religią a prawdziwą nauką

Przeprowadziłem już wiele wywiadów i napisałem dwa artykuły do Miesięcznika oraz rozdział do książki "Bóg i nauka".  Jestem otwarty na propozycje z Waszej strony przy kształtowaniu "Egzorcysty" i działalności z nim związanej. Pismo (i cała reszta) ma się ukazywać na większą chwałę Bożą i z pożytkiem dla Was, Waszych bliskich i możliwie szerokiego grona ludzi. Czekam na Wasze sugestie!

 

Pod tym linkiem (niestety nie ma jeszcze na YouTube) http://opoka.tv/zblizenia-mariusz-blochowiak/ znajduję się wywiad ze mną przeprowadzony w katolickiej telewizji Opoka.tv. 

 

Poniżej wywiad ze mną, który przeprowadził ateista i redaktor naczelny "Racjonalista.tv".  Myślę, że zostały tu poruszone ciekawe wątki dotyczące wiary, nauki oraz egzorcyzmów i diabła.

 

 

I jeszcze krótka prelekcja, którą wygłosiłem podczas Europejskiego Kongresu Sceptyków. Starałem się uzasadnić, że wiara w istnienie Boga, szatana i przeprowadzanie egzorcyzmów są jak najbardziej racjonalne. A ponadto nie ma żadnego konfliktu między prawdziwą wiarą a prawdziwą nauką.

 

 

Zapraszam na pokład. Walka trwa

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 3
Dziękuję za Twoje wsparcie i doceniam każde zaangażowanie. Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn).
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Bardzo Ci dziękuję za wsparcie naszej działalności. Doceniam. Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn).
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w to dzieło. W zamian chciałbym Ci (lub pod wskazany adres np. kogoś znajomego) wysłać papierowy lub cyfrowy egzemplarz "Miesięcznika Egzorcysta" - wybrany przez Ciebie numer (jeśli nakład nie jest wyczerpany). Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn).
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Doceniam to wsparcie i dziękuję! W zamian chciałbym Ci przesłać jedną z naszych książek, wybraną przez Ciebie z naszej listy (podlegającej aktualizacji). Może być w wersji papierowej lub cyfrowej. Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn). PS. Nagrody kumulują się z poprzednich kwot.
Zostań patronem
90 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielka wdzięczność! W zamian chciałbym Cię zaprosić na weekendowe rekolekcje, które organizujemy dość regularnie z bardzo ciekawymi kapłanami, np. egzorcystami. W przypadku dużego zainteresowania jesteś na liście VIP'ów :-) Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn). PS. Nagrody kumulują się z poprzednich kwot.
Zostań patronem
190 zł / miesiąc
patroni: 0
To jest naprawdę zdumiewające! Bardzo dziękuję za taką hojność! Chciałbym Cię wpisać (lub Twoją firmę) jako mecenasa w książce, którą wydamy. Możesz sobie wybrać tytuł (zastrzegam jedynie, że w przypadku zbyt dużej liczby chętnych do danego tytułu decyduje kolejność zgłoszeń. Poza tym firma nie może zajmować się działalnością sprzeciwiającą się moralności katolickiej). Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn). PS. Nagrody kumulują się kumulują z poprzednich kwot.
Zostań patronem
290 zł / miesiąc
patroni: 1
Dzięki takiemu niesamowitemu gestowi chciałbym Ci podziękować osobiście na spotkaniu przy kawie i rozmowie na różne, ciekawe tematy. Tak chciałbym Ci się odwdzięczyć i Cię poznać. Za każdego darczyńcę modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego. Bóg zapłać za Twoje wsparcie! Nie zapomnij o modlitwie za Miesięcznik Egzorcysta! „Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn). PS. Nagrody kumulują się z poprzednich kwot.
Zostań patronem
490 zł / miesiąc
patroni: 0
To już Pan Bóg musi Ci odpłacić :-) Mogę tylko dodać, że wszystko kumuluje się z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni