Mototrasa

W Patronite od 11.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Mototrasa to blog podróżniczy prowadzony przez nas - czyli dwójkę pasjonatów turystyki motocyklowej z zacięciem do opisywania słowem i malowania obrazem swoich przygód. Nasz blog powstał z miłości do motocykli, podróży i przygody.

O Autorze

Witajcie!

Nazywamy się Karolina i Szymon. Jesteśmy parą, która kocha motocykle równie mocno jak podróże. Staramy się przemierzać i poznawać świat na dwóch kółkach, chociaż nie zawsze mamy szansę to robić. Od ponad dwóch lat dzielimy się swoimi wyprawami z Czytelnikami naszego bloga - https://mototrasa.pl

Kilka słów o Mototrasie

Mototrasa powstała z miłości do podróżowania motocyklem, chociaż odkryliśmy to w sobie dość późno. Nie szlajaliśmy się po świecie z plecakami od najmłodszych lat, jak większość blogerów podróżniczych. Nie spędzaliśmy całego naszego wolnego czasu w garażu, składając swój pierwszy motocykl, marząc o przejechaniu Route 66 z „Born to be wild” w uszach. Jeszcze kilka lat temu żadne z nas nie powiedziałoby, że jesteśmy w stanie rzucić wszystko, wyjechać na Islandię, żyć tam i planować kilkuletnią podróż śladem Tony’ego Halika po obydwu Amerykach. A jednak. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne i tak z całkiem zwyczajnej pary, zamieniliśmy się w parę blogerów, podróżników i miłośników dwóch kółek. Pary, która praktycznie każdą wolną chwilę poświęca na prowadzenie Mototrasy, opisywanie swoich podróży i zajmowanie się dość sporą społecznością, która zgromadziła się wokół bloga. W 2019 roku odbył się pierwszy zlot Mototrasy, były wlepki, smycze, rozmowy i opowieści do samego rana. Obecnie planujemy już kolejne. To chyba najbardziej nas motywuje, nie statystyki bloga, odsłony i liczba like’ów, ale fakt, że nasz blog inspiruje innych do podróży. Pokazuje, że marzenia się realizuje, a nie czeka aż się spełnią i łączy ludzi pomimo różnic w wieku, płci i poglądach.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem