Strefa Patrona:

Northampton
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

 

  Kocham podróże, kocham życie, chcę odkrywać świat, bo wiem i czuję że muszę być ciągle w drodze!

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

"MY WILD SOUL"

Mam na imię Piotr i swoją przygodę z wędrówką i podróżami rozpocząłem prawdopodobnie kiedy miałem 4 lata (nie żartuję). Samotny wędrowiec, bez wiedzy rodziców poszedł odwiedzić dziadków w oddalonym o ponad kilometr domu (szaleństwo, nie do pomyślenia w tych czasach). Oczywiście było jeszcze kilka tzw samowolek, ale nikt się o tym nie dowiedział. Później w wieku 8 lat były letnie wypady po Polsce (oczywiście pod opieką). Kiedy miałem 10 lat pojechałem na pierwszą wycieczkę zagraniczną. Chyba stąd wzięła się moja pasja odkrywania świata, która trwa do dziś. Do tej pory odwiedziłem 37 krajów świata. Przejechałem niezliczone ilości kilometrów i znalazłem w tym sposób na życie. Moja zasada to: "jak najwięcej miejsc, w jak najkrótszym czasie i za jak najmniejsze pieniądze"!

 

Całe przedsięwzięcie i pierwsze filmy powstały w 1999 roku, jednak nigdy ich nie pokazywałem. Pierwsza wielka podróż i seria z Kanady ujrzała światło dzienne w 2008 roku. Wtedy cały materiał, praktycznie bez montowania był dostępny na moim pierwszym kanale. Dzisiaj robię to jeszcze amatorsko, ale uczę się i może kiedyś będzie to wyglądało lepiej. Filmy nie mają komentarzy głosowych, (jakoś nie mogę się przemóc) jednak staram się wszystko opisać dla tych którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej i w jakim miejscu obecnie jestem.

 

 

W większości przypadków podróżuję samotnie, planuję wszystko wiele miesięcy wcześniej i staram się obliczyć czas podróży z dokładnością co do godziny. Nie zawsze się to udaje, ale jeszcze nigdy nie miałem problemu z powrotem w wyznaczone miejsce.

 

 

Nie robię tego dla pieniędzy, jest to moja pasja. Chciałbym przekazać innym swoją wiedzę i pokazać że tak niesamowite podróże są w zasięgu ręki każdego człowieka. Bardzo lubię pomagać i zaraziłem tym moim szaleństwem rodzinę, znajomych, a także tych którzy odwiedzają mój kanał i fanpage na FB.

 

Mam wielki plan, podróż na koniec świata... bez pośpiechu, szaleństwa i biegu, żeby zdążyć przed czasem. Pośpiech nie służy mi ostatnio, choruję i muszę to zmienić "Zdrowie jest najważniejsze!"

 

Mój plan to połączyć Australię, Nową Zelandię, USA i Kanadę w jedną całość. Po drodze oczywiście będą inne miejsca, bo nigdy nie latam bezpośrednio (wiadomo taka opcja jest bardziej ekonomiczna). Żeby móc robić coś takiego, potrzebne są niestety odpowiednie środki.

 

Chciałbym zebrać chociaż część kwoty potrzebnej na paliwo, jedzenie, a także na to co najdroższe: bilety lotnicze. Mam nadzieję że znajdą się osoby, które zostaną patronami mojego projektu. Chętnie podejmę współpracę, przekażę wszelkie rady i doświadczenia z wyprawy.

 

Nie będę podawał konkretnych kwot, plan przedstawię już wkrótce na moim Facebook'owym fanpage’u. Cała wyprawa odbędzie się jeszcze w tym roku tj. 2017 i potrwa od 12 do 18 miesięcy.

 

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w podróży!