Na Prądzie

W Patronite od 09.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1191

Liczba Patronów: 1999

Zostań Patronem
2 patronów
160 miesięcznie
940 łącznie
Kanał YouTube prowadzony przez pasjonata i promotora elektromobilności, poświęcony tematom z nią związanym. Od newsów z branży elektromobilności, przez porady dotyczące zakupu samochodów elektrycznych czy hybrydowych skończywszy na testach tychże pojazdów i wywiadach z użytkownikami.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Łukasz Lewandowski. Moją wielką pasją jest elektromobilność. Tematem tym zainteresowałem się jakieś 5 lat temu w wyniku skrzyżowania mojego energetycznego i ekonomicznego wykształcenia z zainteresowaniem motoryzacją.

Jestem założycielem strony poświęconej tematyce elektromobilności www.NaPrądzie.pl, a od niedawna prowadzę również kanał YouTube ;)

Na moim kanale znajdziecie:

 • testy samochodów z napędem elektrycznym
 • materiały o tematyce elektromobilności, np. wywiady z użytkownikami EV
 • newsy ze świata elektromobilności
 • porady dotyczące zakupu samochodu elektrycznego/hybrydy plug-in

Mam głowę pełną pomysłów na nowe, ciekawe filmy, które z pewnością Was zainteresują!

Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł rozwijać swój kanał (np. zakup odpowiedniego sprzętu do nagrywania i montażu), w efekcie czego z czasem biblioteka moich filmów stanie się dużo bogatsza i bardziej interesująca! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Gabor Wnuk
Gabor Wnuk
Próg: 150 zł