Niezwykłe Opowieści Sportowe

Niezwykłe Opowieści Sportowe to frapująca i nieszablonowa praca dziennikarska. Opisujemy wydarzenia piękne, wzruszające, ale też niepokojące i straszne. Filmujemy, fotografujemy, rozmawiamy, piszemy. Tam gdzie sport tworzy historię, pojawiają się Niezwykłe Opowieści Sportowe.

O Autorze

Niezwykłe Opowieści Sportowe publikują swoje materiały dziennikarskie na stronie http://niezwykleopowiescisportowe.pl/.

Tworzymy treści związane głównie z piłką nożną ale nie zamierzamy się w żaden sposób zamykać na inne, nawet najbardziej niszowe dyscypliny sportu. Skupiamy się nie tylko na "tu i teraz". Pochłaniają nas historie ludzi i wydarzeń  bez względu na to, kiedy i gdzie miały miejsce. Piszemy o odległej historii i czasach nam współczesnych. 

Współtworzymy książki sportowe, piszemy reportaże, filmujemy zaskakujące miejsca, przypominamy  zapomniane historie. Jesteśmy poszukiwaczami, eksploratorami, badaczami i szperaczami dziejów sportowych. Ale nie uciekamy od polityki i tematów trudnych. Bo przecież nie da się pisać o sporcie wyrywając go z kontekstu społecznego...

Mamy stronę internetową. Mamy kanał You Tube. Ukazało się kilka książek sygnowanych naszym logo. Chcielibyśmy się rozwijać i służyć Wam dziennikarsko regularnie jak w zegarku. Chcielibyśmy robić reportaże wideo i radiowe na tematy rozpalające umysły sympatyków sportu. Chcielibyśmy nagrywać dla Was godziny audycji radiowych. Chcemy pokazywać, że sport to nie tylko suche wyniki i rekordy ale przede wszystkim  człowiek i jego historia.  

W naszej ekipie są autorzy książek sportowych i dziennikarze wyróżnieni najważniejszymi nagrodami branżowymi w Polsce. Czujemy emocje pulsujące w sporcie i mamy nieszablonowe pomysły. Dlatego właśnie prosimy Was o wsparcie. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)