W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Z wykształcenia jestem grafikiem, z pasji portreciarzem :) Rysuję portrety ze zdjęć na zamówienie. Mam 31 lat z czego rysunkiem zajmuję się od szóstego roku życia, a portretami gdy skończyłem 14 lat czyli przez większość życia 😉 Od niedawna ukazuję proces powstawania portretów w serwisie Youtube

O Autorze

   Cześć, dlaczego uruchamiać kanał na Youtube o tematyce rysunków i portretów? Przecież jest tego pełno. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem ani pierwszy ani najlepszy w tym co robię, jednak moim celem nie jest bycie najlepszym lecz pokazanie wszystkim swojego hobby, umiejętności oraz przede wszystkim samego procesu powstawania portretów ołówkiem. Wiele osób widziało różne rysunki jednak nie potrafią sobie wyobrazić jak to się robi. W gruncie rzeczy nie jest to takie trudne i można się tego nauczyć  

 Co zyskujesz jako właśnie mój Patron? Oprócz możliwości wybory postaci, którą będę tworzył  masz także wybór zdjęcia danej osoby, z którego będę rysował a więc po części stajesz się także twórcą mojego kanału! :) 

 Mimo, iż nie mogę pochwalić się dużą ilością filmów na swoim kanale to chciałbym Wam przedstawić kilka z nich. Na celowaniku moich ołówków są osoby znane (mniej lub bardziej) ze świata sportu, celeryci, aktorzy, youtuberzy i inni. Wśród nich między innymi:

Kuba Klawiter

Weronika Sowa znana jako WERSOW

 

Piotr Żyła

Czarek Jóźwik z kanału Abstrachuje

czy Remigiusz Maciaszek znany bardziej w środowisku gamerów jako Rock

Na długo zanim rozpocząłem swoją przygodę z Youtubem, Instagramem czy Facebookiem, miałem na koncie kilkanaście prac, z których byłem bardziej zadowolony. Głównie tych w formcie B2 (50x70cm) tworzonych w okresie studiów. Są to między innymi:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem