OdRudej

W Patronite od 20.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Witam Cię ! Bardzo lubię dzielić się moją wiedzą na temat: relacji, rozwoju i życia codziennego w rodzinie. Jeśli masz ochotę wesprzeć mnie abym mogła rozwijać siebie i to co robię będę Ci ogromnie wdzięczna. Czasy obecne nie są łatwe więc szukam każdego sposobu by znaleźć dodatkowy grosz.

O Autorze

Kieruje się przekonaniem, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości – każdy ma szansę w pełni wykorzystać posiadane zasoby i osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele. Możesz próbować zmienić każdy obszar swojego życia, jeśli tylko tego chcesz. Zainspirowana do działania poprzez motto jednego z autorów „ Małe kroki, które robisz są lepsze niż duże, które tylko planujesz”

Czym się obecnie zajmuję?

Piszę bloga, poprzez swoje treści chce inspirować, motywować i pomagać innym. Pokazać, że naprawdę pomimo wieku i sytuacji w jakiej obecnie człowiek się znajduje, zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie. Chce pomagać innym wartościowymi treściami.

Pewnie by mnie tu nie było, ale sama znalazłam się na zakręcie, więc szukam rozwiązania.

Jeżeli podobają Ci się moje treści, uważasz, że są wartościowe, będę Ci wdzięczna za każdą złotówkę.

Jakie mam plany budżetowe?

  • zmienić sprzęt do pisania, bo mój już niestety "nie wyrabia",
  • inwestycja w e-book (jestem w trakcie pisania)
  • inwestycja w promocję bloga: chce swoim blogiem dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, nie jestem w stanie sama siebie wypromować, (próbowałam facebook potraktował mnie chyba jak robota) więc muszę zainwestować w reklamę, by promować moje treści. Im więcej odbiorców tym mam większą możliwość współprac z innymi osobami, co przekłada się na inwestycję w rozwój bloga (przyszłościowego produktu) i dodatkowy grosz do domowego budżetu.
  • chce również zainwestować w swój rozwój (książki, kursy, szkolenia) aby robić to robię do tej pory jeszcze lepiej.

" Zwolnij innych od obowiązku myślenia o Tobie dobrze. Niech myślą co im się podoba. Ty rób swoje!" Ja chcę to robić! Szukam rozwiązania. Jeśli zechcesz mi pomóc, będę Ci ogromnie wdzięczna!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem