Maciek Iskra

W Patronite od 21.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1359

liczba Patronów: 1013

4 patronów
40 zł miesięcznie
240 zł łącznie
Witam. Jestem wielkim pasjonatem przyrody i ogrodnictwa a zwłaszcza interesuje się uprawą różnego radzaju roślin egzotycznych pod polskim niebem. Moje poczynania możecie zobaczyć na moim kanale na YouTube. Dzielę się z wami moimi spostrzeżeniami, uwagami.

O Autorze

Witam. 

Jak wiecie mam na imię Maciej. Mieszkam w małej mieścinie na Dolnym Śląsku. Mam kochającą żonę Kasię i dwóch wspaniałych synków Jakuba i Antosia. Aby zapewnić mojej rodzinie własne miejsce do życia. Razem z żoną zaciągnęliśmy duży kredyt na odkupienie mojego domu obciążonego hipoteką od banku. I jak to bywa z wielkimi sumami praktycznie wszyskie pieniądze idą na spłatę rat. 

  Jestem wielkim pasjonatem przyrody i ogrodnictwa a zwłaszcza interesuje się uprawą różnego radzaju roślin egzotycznych pod polskim niebem. Moje poczynania możecie zobaczyć na moim kanale na YouTube. Dzielę się z wami moimi spostrzeżeniami, uwagami. Dążę do stwożenia prawdziwie egzotycznego ogrodu na tyle na ile mnie stać. 

Przez kilka lat zbierania kolekcji nadszedł ten moment że ledwo daję radę stworzyć roslinom wlasciwe warunki do zimowania. Wpływa na to blak miejsca w domu co za tym idzie niedostateczną ilość światła i przestrzeni i wiele innych czynników. 

Dzięki waszej pomocy możemy zbudować szklarnię z prawdziwego zdarzenia gdzie będziemy mogli się spotykać rozmawiać o roślinach. Dla patronów przewidziane są upominki w postaci ciekawych roślin, i nie tylko. Zapraszam i dziękuję za wsparcie. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!