On Table Gry Planszowe

106 patronów
5 181 zł miesięcznie

On Table

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcę Was zaprosić do wspólnego tworzenia i rozwijania treści na kanale OnTable wraz ze mną.

Za każdym materiałem jaki oglądacie na On Table kryje się co najmniej kilkadziesiąt godzin pracy. To też realne wydatki.

Wspierając mnie i osiągając ten cel, ułatwicie mi codzienną pracę przy tworzeniu dla Was treści i pozwolicie na wzięcie oddechu. Bo chcę robić to dla Was dalej... :)

Area Control

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ci z Was którzy mnie już znają wiedzą, że wymyślam, tworzę i sukcesywnie realizuję nowe nagrania. Czasem pomagacie mi w tym. A zawsze liczę się z Waszym zdaniem, bo to przecież dla Was.

Każdy mój dzień na chwilę obecną jest wypełniony pracą przy kanale. Moim marzeniem jest móc zajmować się tym na co dzień i poświęcić się temu jak pracy. Realizując ten cel mogę myśleć o rozwoju kanału i dostarczaniu WAM nowych materiałów możliwie systematycznie.

Jakich? Sami mi to podpowiecie, bo zamierzam tworzyć materiały tak jak do tej pory słuchając Waszych sugestii, opinii i odpowiadając na Wasze potrzeby. Dziękuję, że jesteście ze mną!

COŚ NOWEGO

4 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mam pomysł na COŚ NOWEGO, co miałoby pojawić się kanale On Table. Przygotowanie tego cyklu wymaga jednak dużo pracy przy montażu i obróbce graficznej, aby uzyskać pożądany efekt końcowy. Pozwólcie mi zrealizować ten pomysł, bo myślę iż dostarczy on nie tylko nowych emocji, ale też bardzo fajnej zabawy dla Was wszystkich. Szczególnie, że Patroni byliby jego realną częścią i to nie tylko w ramach wsparcia finansowego.
Zostań Patronem