Agencja autorska Opowieści

W Patronite od 15.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1105

Liczba Patronów: 1125

Zostań Patronem
6 patronów
150 miesięcznie
1 450 łącznie

Jedno spotkanie w miesiącu

1 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 350 zł

brakuje

Spotkania autorskie w czasach epidemii odbywały się online na facebooku Agencji Autorskiej Opowieści. Nadal chcemy takie organizować. Są tańsze i po prostu możliwe, gdy autorzy i autorki nie mogą do Was przyjechać, a biblioteki są zamknięte. A nawet po ich otwarciu - pozostawiamy tę ścieżkę działania, widząc jak świetny był na nie odzew. Autorzy i autorki uczą się poruszać w wirtualnej rzeczywistości, a my z nimi. To dla nas wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy. Nic się jednak nie uda bez pomocy Patronów!


Za tą kwotą kryje się naprawdę dużo - minimalne wynagrodzenie autora/autorki, nasza prowizja wraz z obsługą techniczną wydarzenia oraz wynagrodzenie osoby, która poprowadzi spotkanie online. Z Waszych wpłat pokrywamy całość kosztów i voila!

Dwa spotkania w miesiącu

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 850 zł

brakuje

Rozwijamy projekt o kolejne spotkanie online! A czytelnikom i instytucjom możemy przychylić literackiego nieba! I to wszystko dzięki Wam!

Wychodzimy z sieci

6 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

6 350 zł

brakuje

To jest coś! Za tyle kasy organizujemy 3 spotkania online dla Was oraz wychodzimy z sieci! Jedno spotkanie organizujemy w bibliotece/księgarni/instytucji w niewielkim mieście tam, gdzie nasi autorzy i autorki rzadko lub wcale nie docierają. To dla nas bardzo ważne - spełniamy marzenia czytelników i fanów literatury. Instytucja pokrywa tylko koszty podróży i noclegu autora/autorki. Pozostałe opłaty pokrywacie Wy! O miejscu, do którego uda się autor/autorka informujemy Was każdorazowo na naszym Facebooku i Instagramie. Co więcej, w przypadku uzbierania tylu środków, konsultujemy z Wami przez komunikację na naszym FB miejsca, do których chcielibyście zaprosić pisarzy i pisarki i wybieramy je podczas agencyjnej narady.

Ulepszamy jakość transmisji

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 850 zł

brakuje

Sprawy przybierają poważny obrót. Żeby spotkania online miały wysoką jakość, chcemy zakupić odpowiedni sprzęt. Będziemy go wysyłać do autorów i autorek nie dysponujących dobrej jakości kamerą, aparatem w telefonie. Obraz wreszcie będzie spełniał oczekiwania nasze i widzów. Nie próżnujemy - sprzęt kupujemy, ale nadal koordynujemy 3 spotkania online i 1 w realu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni