Pakuz Racing Team

W Patronite od 17.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Jak wiadomo w motorsporcie nie wystarczy talent, liczy się także budżet, a z tym jak wiadomo, zawsze jest ciężko! Dlatego właśnie ruszamy z patronite - miejscem gdzie możemy w prosty sposób dzielić się naszą pasją z wami - Patronami!

O Autorze

Pakuz Racing Team - wykuty w ogniu walki zespół wyścigowy dla którego nie ma zadań niemożliwych.


Marek Żelichowski - doświadczony kierowca, który nie boi się niczego. Swoją wyścigową karierę rozpoczął w 2012 r. od razu rzucając się na głęboką wodę - najwyższą Polską ligę rallycrossu. Od tego czasu próbował swoich sił w wielu różnych dyscyplinach, jednak to właśnie z wyścigami płaskimi związał się na dłużej.

 

Jak wiadomo w motorsporcie nie wystarczy talent, liczy się także budżet, a z tym jak wiadomo, zawsze jest ciężko! Dlatego właśnie ruszamy z patronite - miejscem gdzie możemy w prosty sposób dzielić się naszą pasją z wami - Patronami!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika