W Patronite od 19.09.2018

Don't be so shy - testuję i recenzuję

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Wiem jak bardzo lubicie recenzje nietypowych produktów. Testowałam już kubeczki menstruacyjne, wielorazowe podpaski, urinelki i inne dziwnie brzmiące rzeczy. Chciałabym to kontynuować i opowiedzieć Wam np. o majtkach okresowych Thinx i Femingerie, o gadżecie na bóle miesiączkowe - Livia czy o kolejnych modelach kubeczków. Także o tych mniej intymnych rzeczach np. grach dla par, książkach czy wszystkim tym, co mi podrzucicie :) Do tej pory wszystko kupowałam z własnej kieszeni, ale kolejne produkty kosztują naprawdę sporo i z moim budżetem nie zawsze mogę sobie na to pozwolić. Nie chcę też robić tego w ramach współpracy, bo znacie mnie doskonale i wiecie, że nie chcę reklamować produktu tylko dlatego, że ktoś mi zapłacił.
Oczywiście wszystkim co kupię w pierwszej kolejności opowiem Patronom :)

Never Ending Story - cały ten sprzęt

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Wszystko to, czego nie widzicie na filmie, a co wpływa na to jak on wygląda! Teraz robimy to dość prowizorycznie wykorzystując to co mamy np. stare oświetlenie do sesji zdjęciowych. Czy dajemy radę? Dajemy. Czy możemy to zrobić lepiej? Zdecydowanie! Przede wszystkim brakuję nam mikrofonów krawatowych wraz z rejestratorami, co pozwoli nam na większą swobodę np. w nagrywaniu po za domem. Zbieramy na nowy obiektyw 50 mm z autofokusem, na soft boxy, ring oświetleniowy, dysk zewnętrzny i wszystko to, co ciągle jest potrzebne - karty, baterie.
Informacją o tym, co już kupiliśmy na pewno się z Wami podzielimy tutaj i na grupie :)

Ten cel zawiera w sobie również cel poprzedni.

Crazy - bo wiedzy nigdy za wiele!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach, kursach, konferencjach naukowych czy też robiąc to na własną rękę (książki ;)). Niestety takie kursy, zwłaszcza wyjazdowe pochłaniają sporą część mojego budżetu. Nie zrezygnuję z tego, nadal zamierzam się rozwijać, ale z Waszą pomocą będę to mogła robić szybciej, a zdobytą wiedzą dzielić się z Wami!

Przykładowe kursy, które chciałabym zrealizować:
Cywilizowany Drapieżca, profilaktyka zachowań przemocowych - Łódź
Kobieca seksualność. Lekcja obowiązkowa dla dorosłych. - Warszawa
Kurs Edukatorów Seksualnych - X edycja - Gdynia
Prawa kobiet, upodmiotowienie i równość płci - Warszawa
Jak rozmawiać o seksualności w relacji - warsztat rozwojowy - Warszawa
Powiedz NIE na imprezie, na randce i w łóżku. - Warszawa

Ten cel zawiera w sobie również dwa poprzednie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)