Planszowe Suchary

W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1974

Liczba Patronów: 1781

Zostań Patronem
2 patronów
18 miesięcznie
276 łącznie
Cześć. Nazywam się Tomek Pamrów i od grudnia 2018 prowadzę Planszowe Suchary (facebook.com/PlanszoweSuchary), które codziennie dostarczają prześmiesznych (lub zasmucających) materiałów o grach planszowych, graczach, czy wydawnictwach. Zapraszam Cię na wycieczkę - zapewniam SUCHY PROWIANT.

O Autorze

Planszowe Suchary to czasochłonne zajęcie. Szczególnie jeśli chodzi o rysowanie komiksów, czy nagrywanie wideo. Pierwszego nie chcę przerywać, drugie chciałbym zintensyfikować, a całość takich materiałów najchętniej zgromadził na stronie www także poza profilem FB.
Stąd pomysł na Patronite.

Oto szybki przegląd tego, co dotychczas mogłaś/mogłeś u mnie znaleźć.

Planszówkowicz kandyduje na prezydenta.
Rozmowa w sztabie:
- jak to mam na wygraną tylko dwie tury?!

Przychodzi ameritraszowiec do mięsnego:
- poproszę kilo schabu.
- mamy tu świetny kawałek bez kości.
- a to nie, dziękuję.

Planszowe Suchary to jednak nie tylko krótkie formy tekstowe, ale i wiele cykli tematycznych, takich jak Wiele Mówiące Okładki, Żarty Objaśnione, czy Cytaty Znanych Ludzi. Najważniejszym jednak jest seria komiksowa pt. Losy Euro Grzegorza, której powstało już ponad 20 odcinków.

Losy Euro Grzegorza - odcinek 4

Losy Euro Grzegorza - odcinek 11

Losy Euro Grzegorza - odcinek 17

Suchary zajmują się także projektowaniem karcianki. Smutni Kupcy: Karty Na Bok. Droga jest daleka i wyboista, ale niestrudzenie nią podążam:

Suchary ŻGK - Coś mi wypadło

Planszowe Suchary romansowały również z materiałami wideo. Planuję żeby ten związek się zacieśnił i był już na poważnie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni