Planszowe Suchary

W Patronite od 16.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1357

liczba Patronów: 1221

2 patronów
32 zł miesięcznie
96 zł łącznie
Cześć. Nazywam się Tomek Pamrów i od grudnia 2018 prowadzę Planszowe Suchary (facebook.com/PlanszoweSuchary), które codziennie dostarczają prześmiesznych (lub zasmucających) materiałów o grach planszowych, graczach, czy wydawnictwach. Zapraszam Cię na wycieczkę - zapewniam SUCHY PROWIANT.

O Autorze

Planszowe Suchary to czasochłonne zajęcie. Szczególnie jeśli chodzi o rysowanie komiksów, czy nagrywanie wideo. Pierwszego nie chcę przerywać, drugie chciałbym zintensyfikować, a całość takich materiałów najchętniej zgromadził na stronie www także poza profilem FB.
Stąd pomysł na Patronite.

Oto szybki przegląd tego, co dotychczas mogłaś/mogłeś u mnie znaleźć.

Planszówkowicz kandyduje na prezydenta.
Rozmowa w sztabie:
- jak to mam na wygraną tylko dwie tury?!

Przychodzi ameritraszowiec do mięsnego:
- poproszę kilo schabu.
- mamy tu świetny kawałek bez kości.
- a to nie, dziękuję.

Planszowe Suchary to jednak nie tylko krótkie formy tekstowe, ale i wiele cykli tematycznych, takich jak Wiele Mówiące Okładki, Żarty Objaśnione, czy Cytaty Znanych Ludzi. Najważniejszym jednak jest seria komiksowa pt. Losy Euro Grzegorza, której powstało już ponad 20 odcinków.

Losy Euro Grzegorza - odcinek 4

Losy Euro Grzegorza - odcinek 11

Losy Euro Grzegorza - odcinek 17

Suchary zajmują się także projektowaniem karcianki. Smutni Kupcy: Karty Na Bok. Droga jest daleka i wyboista, ale niestrudzenie nią podążam:

Suchary ŻGK - Coś mi wypadło

Planszowe Suchary romansowały również z materiałami wideo. Planuję żeby ten związek się zacieśnił i był już na poważnie.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni