Adam Zagalski

Od prawie trzech lat pomagam w transporcie zwierzaków które mają za sobą długoletni, smutny żywot w schronisku, interwencję fundacji i inne tragedie. Jeżdżąc 50 000 kilometrów rocznie pomagam im dotrzeć w miejsce gdzie miska zawsze będzie pełna i miłość je spotka na każdym kroku.

O Autorze

Hej!!!!

Nazywam się Adam i od trzech lat jestem wolontariuszem :)

Wszystko zaczęło się od dwóch psiaków które trzeba było przewieść ze Schroniska dla zwierząt w Słupsku w centralną Polskę. Zgłosiłem się na ochotnika. Pojechałem dzień wcześniej, spędziłem dzień na plaży i następnego dnia ruszyłem w drogę z psiakami. Mając niezbędne kontenery do takiej podróży staram się zapewnić zwierzakom najmniej stresującą podróż.


Są trzy podstawowe momenty kiedy jestem potrzebny:

1. psiaki odebrane interwencyjnie z miejsc gdzie nie powinny być

W warunkach w których nie powinny nigdy się znajdować

2. Ze schronisk do domów tymczasowych, domów stałych itp

3. Fundacja lub osoba prywatna znajduje psia i nie wie co z nim zrobić. W naszym kraju istnieje wiele organizacji zajmujących się konkretną rasą itd. często oni mają dobre pomysły ale trzeba działać szybko. Wtedy pojawiam się ja.


 

Robię okolo 50 000 kilometrów. Jestem praktycznie cały czas pod telefonem. Staram się jak najszybciej reagować, po to żeby koszmar trwał ani minutę dłużej niż powinien.

 


W tamtym roku zrobiłem pierwszy sezon z moimi wyjazdami. tak aby przedstawić ludziom to jak to wszystko wygląda:

 

 


Aktualnie Staram się uzbierać niezbędne pieniądze na kupno auta typu multivan i wyposażenia go w robione na wymiar klatki w których zwierzaki będą mogły czuć się bezpiecznie a ja będę mógł zachować niezbędny porządek i przewieść na raz więcej z nich co ograniczyło by wydatki fundacji.


 

Chcę pomagać dalej. Mój 23 letni samochód niestety coraz więcej czasu spędza u mechanika. Jeśli widzisz sens w tym co robię....

ZOSTAŃ MOIM PATRONEM ! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni