WhiteElfHair

Mini pracownia

9 000 zł

0%

osiągnięto

9 000 zł

brakuje

Moim celem jest zbudowanie pracowni 3x3m w której będę mogła sprawnie pracować nad nowymi zamówieniami i obsługiwać ludzi. Wydaje się to proste i tanie. Niestety opcja zrobienia tego samodzielnie jest o połowę droższa niż zakup gotowej komórki, a mam zamiar jeszcze ją docieplać. Wystrojem zajmę się na własną rękę, chce by było tam przytulnie, a osoby które będą moimi "klientami" miały zawsze przyjemne wspomnienia :)

Po co ? Postanowiłam sobie przyspieszyć drogę do życia bez stresu i obciążenia, mam spore zobowiązanie, ktoś postanowił kiedyś mnie "okraść", prawnik był bezradny więc mam to na swoich barkach, także każdego miesiąca połowa mojego dochodu idzie w błoto. Mam smykałkę do dredloków, dredów i warkoczyków, robię to w dobrych cenach, nie zdzieram z ludzi, to daje mi frajdę i mam możliwość odbić się, wiem że jak ruszy to w przód to będę miała możliwość wyjść z bagna. Pracownia jest to coś co pozwoli mi pracować bez ograniczeń.
Jeśli dojdę do celu, to zapraszam tych co mnie wspierają na herbatkę, może coś też ciekawego razem stworzymy :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)