Prekorupe - Wyślij przewodniczkę

W Patronite od 24.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Cześć! Mam na imię Monika i mieszkam w chorwackiej Rijece. Pracuję tutaj jako polskojęzyczny przewodnik turystyczny. Prowadzę także bloga chorwackich miastach, miasteczkach i zapomnianych wioskach. O historii tego kraju i jego legendach. Obecnie oprowadzam wirtualnie w projekcie Wyślij przewodniczkę

O Autorze

Cześć! Mam na imię Monika i zapraszam Cię na wirtualne zwiedzanie Chorwacji!

Mieszkam w północnej części Chorwacji, dokładnie na granicy regionów Kvarner i Istria i kocham je obydwa! Uważam, że to najpiękniejsze części Chorwacji, a jeśli dodam do tego góry o tajemniczej nazwie Gorski Kotar, to już jestem w niebie!

Pracuję tutaj jako przewodnik turystyczny, więc tą miłością dzielę się z innymi. A ponieważ przez pewien czas nie mogliśmy podróżować, a i teraz nie jest to łatwe, stworzyłam cykl "Wyślij przewodniczkę".

Nie możesz przyjechać do Chorwacji? Nie szkodzi! Chorwacja przyjedzie do Ciebie!!

Powstały już dwa odcinki: zwiedzaliśmy miasteczko Lovran a obecnie jesteśmy w najmniejszym mieście świata - Hum.

Co jest szczególnego w tym projekcie? To Ty wybierasz dokąd wysłać przewodniczkę, czyli mnie :)

Po zakończeniu odcinka na FB fanpage PrekoRupe - Przewodnik Turystyczny pojawia się ankieta, a w niej dwie propozycje na kolejną wyprawę. Każdy może głosować tylko raz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić w sieci (i nie tylko) kampanię na rzecz swojego faworyta! :)

Będzie mi także bardzo miło, jeśli zechcesz wesprzeć projekt finansowo. Dzięki temu będzie on mógł się rozwijać, a my będziemy wspólnie odkrywali kolejne fascynujące miejsca w Chorwacji.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!