QtazStudio

W Patronite od 01.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1379

Liczba Patronów: 1782

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
175 miesięcznie
1 030 łącznie
Jesteśmy grupą młodych ludzi, która wzięła to co najlepsze z serii Wiedźmin i Kapitan Bomba, wyrzuciła to, a z reszty postanowiła zrobić przaśno-mroczną animację, która chociaż odrobinę zapełnia pustkę jaka powstała po legendzie o Śnieznym Kockodanie.

O Autorze

=============================================================================  Na naszym kanale do tej pory ukazały się dwie serie:


KAPITAN C4

Animacja miała chociaż częściowo zagłuszyć pustkę po Kapitanie Bombie autorstwa Bartosza Walaszka.
Słaba płynność, dubbing z generatora - a to tylko dwie z jej zalet.

 

 

WIEDŹMIN 3 DZIWKI GOŃ/DZIEWKI GOŃ

Oj, tak rozwalić tego uniwersum nie udało się nawet Netflixowi.
Tutaj już nie ma oszczędności, staramy się, żeby każdy z odcinków był lepszy i krok po kroku ujawniamy przygody naszego Wiedźmina.

 

PROROK - PRAGELATO

Prorok w naszym zespole odpowiada za wszelakie fale akustyczne. Nasz długa współpraca zaowocowała klipem, który zrealizowaliśmy w styczniu 2022 roku.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jarosław Sobiński
Jarosław Sobiński
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Castel Gandolfo
Castel Gandolfo
Próg: 20 zł
Don Hooi
Don Hooi
Próg: 150 zł
Szymon Bąk
Szymon Bąk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł