W Patronite od 30.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Podstawa działania

3 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 800 zł

brakuje

Radio budowane i utrzymywane z własnych prywatnych środków, bez wsparcia różnych instytucji. Tutaj również drodzy Patroni możecie mieć swoją kluczową rolę w działaniu i funkcjonowaniu radia. Studio oprócz sprzętów, muzyki, redaktorów i ludzi współpracujących to także lokal w którym działamy 24h i związane z tym opłaty takie jak
- comiesięczny czynsz,
- rachunek za prąd,
- serwery dzięki którym możemy być z Wami,
- niezbędne licencje do w pełni legalnej emisji.

Niestety środki które posiadaliśmy zostały już wyczerpane.
Dlatego w tak ciężkich czasach dla nas wszystkich, zwracamy się właśnie do Was drodzy Patroni, słuchacze i słuchawki, bez których nie byłoby naszej stacji, z prośbą, o niewielkie wsparcie które pomoże nam w utrzymaniu, pokryciu choć w części wszelkich bieżących opłat związanych z funkcjonowaniem radia.
Dziękujemy już z góry za wsparcie.

System nadawczy DAB i DAB+

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Stanęliśmy w ważnym dla nas i dla Państwa momencie. Przed nami możliwość osiągnięcia dostępności radia w Manchesterze i regionie w systemie DAB i DAB+ dzięki uzyskaniu niezbędnej licencji. Jednak aby radio było dostępne w samochodach, urządzeniach odbierających wymieniony system, potrzebne są środki na opłaty związane z pracą i obsługą multipleksu, którego obsługą zajmują się wyspecjalizowane firmy.

Tutaj właśnie Wy drodzy Państwo możecie w pełni wspomóc nasze radio w opłaceniu jedynego z możliwych i wolnych w Manchesterze i okolicy systemów nadawania DAB i DAB+, które nie należą do tanich. Pomimo ciągłych starań z naszej strony, technicznie nie jest możliwe uzyskanie wolnej do nadawania częstotliwości FM w regionie z prostych przyczyn, wszystkie zakresy FM są już zajęte.

Miesięczny koszt usług DAB i DAB+ w Manchesterze i na region to 6000zł czyli ok. 1200 funtów szterlingów.

Działalność radia

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

Już powstałe studio radia potrzebuje comiesięcznego wsparcia finansowego. Państwa wsparcie pozwoli utrzymać studio oraz zaplecze mediów już współpracujących z radiem, jak i stworzyć i zatrudnić całkowicie niezależną grupę redaktorów i osób odpowiedzialnych za zaplecze merytoryczne i techniczne.
Pomoże także w utrzymaniu sprawności już działających urządzeń oraz na:
- zakup dodatkowego profesjonalnego sprzętu, który umożliwi dalszą realizację i emisję audycji
- budowę zaplecza technicznego, umożliwiającego stałe nadawanie
- wynajęcie lokalu, gdzie pracować może cały zespół
- adaptacja pomieszczeń (np. stworzenie kolejnego studia emisyjno-nagraniowego)
- wsparcie w uzyskaniu i rozszerzaniu systemu nadawania radia w systemach DAB i FM nie tylko lokalnie ale i całego Zjednoczonego Królestwa

Ten poziom comiesięcznego wsparcia będzie prawdziwym paliwem napędowym radia - które pozwoli nam funkcjonować , i posuwać się naprzód każdego dnia, a sprawiając Wam, Słuchaczom i Patronom radość z radia!

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się zostać Patronami radia.
Zostań Patronem