Strefa Patrona:

19

patronów

2300 zł

miesięcznie

27220 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
26
miesięczne wsparcie
115
liczba patronów

  Justyna Reczeniedi to utytułowana śpiewaczka /sopran liryczno-koloraturowy, a także polonistka, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki, ostatnia uczennica Bogny Sokorskiej, obecnie solistka Polskiej Opery Królewskiej. Ma głos o niepowtarzalnej barwie i charyzmę sceniczną, które idą w parze z filigranową sylwetką i oryginalną urodą

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
76 %
100%
osiągnięto 76%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 700 zł
Koncert na terenie Mazowsza
Od 3000 zł zorganizuję koncert /recital z fortepianem/ na Mazowszu, gdzie mieszkam, w promieniu 150 km. Gdzie? W pięknym miejscu, z instrumentem i dobrą akustyką, przyjaznym artystom, które ma też własną, wyrobioną publiczność. Będzie to sala koncertowa, sala konferencyjna, galeria, pałac, muzeum, kościół, ekskluzywny hotel, sanatorium, muszla koncertowa, plener. Mam doświadczenie w tej materii i znam mnóstwo takich perełek. Koncerty będą darmowe dla publiczności tzn. chciałabym, aby wstęp był wolny. Dochód z symbolicznej puszki przeznaczę na wskazany cel charytatywny /na rzecz chorych dzieci, hospicjum, tych, którzy najbardziej naszej pomocy potrzebują. Zaśpiewam dla Was z towarzyszeniem fortepianu /pianistki bądź pianisty, w zależności od tego, kto z moich utalentowanych kolegów będzie mógł w danym terminie ze mną wystąpić/ przepiękne utwory w różnych stylach muzycznych i prezentujących wiele technik wokalnych: od muzyki dawnej, przez operę, operetkę, pieśń i musical aż po poezję śpiewaną i utwory kompozytorów współczesnych. Jednocześnie chciałabym promować młode talenty, pomagać śpiewakom, którzy swoją karierę dopiero rozpoczynają. Postaram się, by na każdym naszym wspólnym koncercie mógł się dodatkowo zaprezentować piękny, młody głos.
0%
65 %
100%
osiągnięto 65%
cel: 3500 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Koncert od Pomorza po Tatry
Za tę kwotę jestem w stanie zorganizować koncert, o którym mowa powyżej, na terenie całej Polski. Oczywiście za każdym razem pro publico bono. Chętnie pojadę też tam, gdzie mnie jeszcze nie było. Wszyscy wiemy, że "piękna nasza Polska cała". Chcę śpiewać dla ludzi, którzy też tego pragną. To zaszczyt dla mnie. Ciągle słyszę: "A kiedy pani przyjedzie do Poznania?" "A kiedy usłyszymy cię w Częstochowie?..." Będę współpracować z kreatywnymi ludźmi, by zapewnić jak najwięcej emocji naszej wspaniałej polskiej publiczności. Możemy to wspólnie zrealizować!
0%
46 %
100%
osiągnięto 46%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 2700 zł
Koncert na terenie Europy
Od 5000 zł mogę spełnić swoje kolejne marzenie, a więc wyruszyć na podbój Europy. Mediolan, Budapeszt, Paryż, Rzym... oto cele moim muzycznych podróży. Jednak chętnie wystąpię również w miejscach bardziej kameralnych, np. w uroczym uzdrowisku u podnóża Alp. W logistyce wyjazdów i organizacji koncertów pomoże mi mój mąż i menadżer Gabor. Na pewno skrupulatnie zdamy Wam relację z podróży i występu /zdradzając nawet tajniki "artystycznej kuchni"/.
0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 5700 zł
Koncert na świecie
Od 8000 zł zorganizuję koncert wszędzie na świecie !/tzn. w ustalonym z góry miejscu/. Sztuka sama się nie obroni. Święte słowa. Zwłaszcza sztuka operowa, śpiew klasyczny, który coraz rzadziej słyszymy w mediach. Za granicą jest podobnie. Czy to przez kryzys gospodarczy? A może wieczne zabieganie, globalny upadek wartości...? Pragnę temu zapobiec, z Waszą pomocą! Chcę promować śpiew operowy, polskość, występować z recitalami, w których znajdzie się mnóstwo kompozycji polskich autorów, od renesansowych anonimów przez pieśni Fryderyka Chopina, Moniuszki, Karłowicza i Szymanowskiego, po kompozytorów współczesnych takich jak Sokorski, Sielicki, Nierubiec. Chcę się rozwijać i spełniać na niwie wielkiej Sztuki, a Wy Patroni będziecie współtwórcami mojego sukcesu. Myślę o recitalach w Australii, Stanach Zjednoczonych, ale też Meksyku, Rosji, Chinach, Korei Południowej czy Japonii. Tam jest publiczność, spragniona śpiewu i europejskości. Ten cel to moje największe artystyczne marzenie. A podobno marzenia się spełniają.

O Autorze

Chcę dawać ludziom to, co mam najcenniejsze czyli swój głos, siebie jako dzieło sztuki i artystyczne zjawisko. Możliwości spełnienia tego celu są nieograniczone. Pragnę dzielić się kulturą wysoką, polskością i muzyczną spuścizną europejską – z publicznością na całym świecie. Chciałabym także promować młode talenty!

Znacie Gábora? To mój menadżer, a przede wszystkim mąż, głowa rodziny, ojciec naszej córeczki. Po tym, jak zwolniono wszystkich solistów z Warszawskiej Opery Kameralnej, wbrew kuriozalnej sytuacji, postawiliśmy na jedną kartę. Jest nią śpiewanie, występy, głos i to, co można przez śpiew przekazać. Czuję, że właśnie teraz jest czas na inwestycję w siebie, w Sztukę i dlatego przez najbliższe lata będę się zajmować wyłącznie śpiewem. Naszym celem są występy przed publicznością polską, europejską oraz światową, nie wyłączając Dalekiego Wschodu /nota bene byłam wielokrotnie w Japonii i mam jeszcze w uszach te owacje czterotysięcznej publiczności oklaskującej WOK za czasów śp. Dyrektora Sutkowskiego /.

Potrzebujemy środków na organizację koncertów w formie recitalu z fortepianem z różnorodnym, wspaniałym, wielkim repertuarem /od muzyki dawnej, przez operę, operetkę, pieśń i musical, aż po poezję śpiewaną i utwory kompozytorów współczesnych. Początkowo takie koncerty chciałabym realizować na Mazowszu, następnie w całej Polsce, potem na terenie Europy, no i wreszcie na całym świecie – tam, gdzie Justyny Reczeniedi jeszcze nie było: w Australii, Stanach Zjednoczonych, w Rosji oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Z każdego takiego koncertu, z każdej wyprawy zdam relację fotograficzną i video. Będziecie ze mnie, z nas, z siebie na pewno zadowoleni i dumni!

Moja kariera zawodowa pozwala twierdzić, że mogę czuć się spełniona. Jestem autorką 11 albumów fonograficznych, trzech książek /w tym dwu biografii wybitnych śpiewaków/, jestem doktorem sztuk muzycznych, zaśpiewałam w trzech inscenizacjach swoją ukochaną partię Violetty w „Traviacie” Giuseppe Verdiego, występowałam w Austrii, Grecji, Hiszpanii, Japonii, Kanadzie, na Litwie, Łotwie, w Libanie, Niemczech, we Włoszech i na Węgrzech. Ja jednak czuję i wiem, że mogłabym osiągnąć dużo, dużo więcej, a Wy możecie mi w tym pomóc. W ten sposób uzyskam niezależność i artystyczną samodzielność. I dzięki temu będę też mogła pomóc młodym adeptom sztuki operowej. Będę za to wdzięczna, szczęśliwa, spełniona i na łożu śmierci powiem sobie: to było prawdziwe życie  – uprawiałam swoją pasję mimo upadku wartości, otaczając się gronem cudownych ludzi, którzy umożliwili mi samorealizację, a Sztuce pomogli przetrwać i wydobyć się na powierzchnię.

            Chciałabym, by te koncerty/recitale były darmowe dla publiczności /wstęp wolny/. Jednocześnie byłyby za każdym razem organizowane w jakimś szczytnym celu. Dochód z symbolicznej puszki przeznaczę zawsze na pomoc dla najbardziej potrzebujących /na rzecz chorych dzieci, dla hospicjum czy fundacji zajmującej się niesieniem pomocy/. Ponadto chciałabym pomagać w karierze kolegom, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, by mogli zaprezentować się przed szerszą publicznością. Wystarczy, że dojdę do porozumienia z jakimś przyjaznym artystom miejscem, które ma odpowiednie możliwości do organizacji koncertów /instrument, akustykę, piękne wnętrze, stałych bywalców/. Może być to sala koncertowa, konferencyjna, galeria, pałac, muzeum, świątynia, ekskluzywny hotel, sanatorium, miejsce plenerowe. Wszystko w zależności od środków, potrzeb i fantazji. Ale kiedy wraz z organizatorem koncertu odpowiednio wypromujemy wydarzenie, powstaną piękne rzeczy... w Paryżu, Mediolanie, Budapeszcie, Tokio..., ale też w mniejszych zakątkach ziemi, by nieść ludziom niezaprzeczalne piękno muzyki!

           Prócz mojej wdzięczności i obopólnej satysfakcji w poczuciu, że bierzemy udział w czymś ważnym i wartościowym, nazwy Patronów lub loga ich firm /o ile będą sobie tego życzyć/ ukażą się wraz z drukowanym programem na okoliczność każdego koncertu oraz we wszystkich materiałach reklamowych w internecie.

            Od sumy 3000 zł jestem w stanie zorganizować raz w miesiącu koncert na Mazowszu, gdzie mieszkam, w promieniu 150 km. Od 3500 zł recital może odbyć się w całej Polsce, od Pomorza aż po Tatry. Od 5000 zł mogę zaprosić do współpracy śpiewaka/śpiewaczkę lub solistę-instrumentalistę. Ale od 5000 zł miesięcznie mogę też spełnić swoje kolejne marzenie, a więc wyruszyć na podbój Europy. Od 8000 zł zorganizuję koncert wszędzie na świecie. Moje myśli stale krążą wokół mojej ukochanej  Japonii. To moje największe marzenie, by zaistnieć na tamtejszym rynku. Jestem pewna, że wspólnymi siłami się uda!

Zostań Patronem

Edytuj Progi

30 zł / miesiąc
patroni: 6
Dziękuję, Miły Patronie! Od dziś razem będziemy współtworzyć sztukę! Wśród osób z tej grupy raz w miesiącu zorganizuję losowanie prezentu-niespodzianki. Będzie to nagrana przeze mnie płyta, książka mojego autorstwa lub coś osobistego acz intrygującego...
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 5
Dziękuję, Drogi Patronie! Mogę zacząć zbliżać się do myśli o realizacji moich marzeń. Już przygotowuję zaproszenie na koncert, oferuję też umieszczenie nazwiska, nazwy lub logo Patrona w programie koncertu i we wszystkich materiałach promocyjnych /o ile Patron sobie tego życzy/
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 5
Ogromnie dziękuję za wsparcie! Oprócz nagród wymienionych wyżej Patron otrzyma ode mnie pełną relację foto i video na prywatnego maila z koncertów i artystycznych tournée /także od tzw. kuchni/
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję pięknie! Oferuję Patronowi możliwość zasugerowania miejsca, okoliczności i programu koncertu. Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
350 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziękuję! Jeśli Patron sobie życzy i uzna, że to może być pomocne i wartościowe, proponuję konsultację wokalną /ewentualnie dla członka rodziny/ + nagrody z pierwszych dwóch progów
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję!!! Wspaniałemu Patronowi dedykuję jeden utwór na każdym moim koncercie /próg zawiera także nagrody z dwóch pierwszych progów/
Zostań patronem
700 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Cóż mogę oferować za tak piękny gest? Tytuł Wielkiego Patrona mojej twórczości!
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję, ale aż tak daleko nie sięgam nawet wyobraźnią... To naprawdę spora suma. Dobry Patronie, będziemy musieli to przedyskutować w obecności mojego menadżera. Powstaną niezwykłe rzeczy!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni