W Patronite od 17.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 987

liczba Patronów: 924

6 patronów
115 zł miesięcznie
2 610 zł łącznie

Wsparcie marketingowe

5 000 zł

52%

osiągnięto

2 390 zł

brakuje

Kolejnym krokiem jest zwiększanie świadomości o Retro. Naszą misją jest dostarczanie wartościowych treści i zakorzenianie pasji do historii piłki wśród kibiców. Wierzymy, że futbol to nie tylko oglądanie meczu na wielkim ekranie, ale również świadomość historii ulubionej drużyny, znajomość biografii najlepszego piłkarza, czy kojarzenie najważniejszych faktów z historii piłki.

Bez odpowiedniego marketingu nie dotrzemy do osób, które są pasjonatami. Chcemy tę pasję w nich zatlić.

Magazyn RetroFutbol

10 000 zł

26%

osiągnięto

7 390 zł

brakuje

Niewielu z Was pamięta, ale RetroFutbol zaczynał jako magazyn elektroniczny:
http://rfbl.pl/wp-content/uploads/2015/01/RetroFutbol-nr1.pdf

Chcielibyśmy powrócić do tej formy. Tworzyć najlepsze teksty w wyjątkowej formie e-magazynu, a w przyszłości może nawet wydania papierowego. Dzięki Waszemu wsparciu jest to możliwe!

Rozwój redakcji

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każdy z nas pisze z pasji. Zarówno autorzy jak i osoby zarządzające stroną nie zarabiają na publikowaniu. W związku z tym musimy łączyć pasję z pracą zarobkową.

To niestety ogranicza możliwości rozwoju. Pozyskanie materiałów wymaga czasu i często pieniędzy. Wyjazdy na mecze i wywiady są finansowane z kieszeni autorów.

Najlepsi redaktorzy przechodzą do większych redakcji i rozwijają się w mediach. Jesteśmy z tego dumni i nie chcemy tego zmieniać! Chcemy jednak nagradzać najlepszych z naszych redaktorów.

Odświeżenie technologiczne

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nasza strona to Retro nie tylko z nazwy. Odświeżenia wymaga layout. Chcemy przenieść się na nowy serwer, żeby strona była szybsza w obsłudze. Marzymy o dodatkowych rozwiązaniach, które uatrakcyjnią witrynę i sprawią, że będzie ona bardziej użyteczna.

Niestety wszystko wymaga nakładów finansowych. Nasza strona nie ma reklam i nie chcemy tego zmieniać!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni