W Patronite od 23.10.2019

Witam wszystkich serdecznie Nazywam się Skumiał Robert Jeżeli Moje relacje przypadły Ci do gustu, zachęcam do wspierania Mnie w dalszym działaniu

O Autorze

Witam wszystkich.

Skoro już tu jesteś, to znak że moje prace chociaż trochę przypadły ci do gustu. Co mnie cieszy.

Jak widać głównie jest to fotografia sportowa, lecz nie tylko.  W najbliższym czasie chciałbym wkroczyć w świat fotografii studyjnej. A jeżeli fotografia studyjna to i potrzebne jest jakieś wyposażenie :) 

Zawsze starałem się służyć pomocą innym ale nadszedł ten czas, gdzie to Kucyki Pony, Barbie czy inny świerzak z popularnego sklepu, wygrywa wojnę ze sprzętem fotograficznym :)

Staram się jak najaktywniej uczestniczyć w wydarzeniach sportowych w Słupsku jak i w regionie.

Większość moich relacji znaleźć można na stronie  Robert Skumiał Fotografia

Zachęcam też to zajrzenia na kanały Social Media:


https://www.facebook.com/RobertSkumialFotografia/

https://www.instagram.com/robert_skumial_fotografia/?hl=pl

https://www.youtube.com/channel/UCnrG4m6c5DZR0SnvZR-o2Dg?view_as=subscriber

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)