Sebastian Parat

W Patronite od 06.02.2018

Zapasowa bateria Nikon

100 zł

20%

osiągnięto

80 zł

brakuje

Do końca czasu jaki przeznaczyłem na nagranie zostało mi 20 minut, jestem już przy końcu omawiania ważnej kwestii, ale niestety... Musze podłączyć baterię pod ładowarkę i krążę po siłowni bezowocnie, czekając, aż % naładowania wskażę choćby odrobinę więcej, niż samo 0. Dokładnie w tym samym czasie mógłbym nagrywać coś istotnego i stworzyć o wiele więcej pożytecznego materiału :)

Karta pamięci samsung evo+ 128 gb

250 zł

8%

osiągnięto

230 zł

brakuje

Nie ma nic gorszego, kiedy mówisz do kamery, wpadasz w stan flow i oddajesz od siebie wszystko, co najlepsze dla swojego widza, a aparat wyświetla komunikat "brak miejsca na karcie pamięci"...

Mikrofon

300 zł

6%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Chyba najważniejsza rzecz, która pozwoli zmniejszyć barierę pomiędzy mną, a Tobą drogi widzu. Jako, że już kiedyś zainwestowałem w swój rozwój i sprzedałem samochód, aby móc kupić aparat, którym teraz dla Ciebie nagrywam, to tym samym chciałbym zaznaczyć, że też się postarałem. Dlatego i Ciebie teraz proszę o wsparcie na kolejną bardzo istotną rzecz :)

Obiektyw

3 000 zł

0%

osiągnięto

2 980 zł

brakuje

Najczęściej nagrywam w pomieszczeniach, takich jak siłownia. No niestety, obiektyw dodany do zestawu Nikona średnio radzi sobie ze światłem, przez co jakość filmów pozostawia czasem wiele do życzenia. Nie chcę kazać wam oglądać czegoś, co nie spełnia podstawowych zasad "dobrych manier filmowych" ;)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)