Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Witam serdecznie jestem SirMisiek od dwóch lat streamuję na Twitch-u oraz od niedawna zacząłem przygodę z YouTube. Jestem pasjonatem gier komputerowych, chciałbym rozwijać mój kanał i dzielić się z Wami emocjami oraz pozytywną energią podczas rozgrywki :-)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Nowe Gry
Zakup nowości na rynku gier w celu nagrywania serii oraz streamowania.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Doposażenie Pokoju Streamerskiego
Zakup potrzebnych przedmiotów w celu zwiększenia jakości powstałych materiałów - np. pianki akustyczne, ramię do mikrofonu itd.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Nowy Sprzęt
Systematyczna wymiana sprzętu w celu zwiększenia wydajności i jakości, aby nagrywać w Full HD na Ultra ustawieniach - marzenie każdego YT-bera i Streamera.

O Autorze

Jestem miłym i kulturalnym człowiekiem, który poza pracą lubi spędzić kilka chwil przed komputerem dzieląc się z innymi swoją pasją do gier komputerowych. Lubię pozytywną energię i optymistyczne podejście do życia to sprawia, że każdy stream spędzamy w miłej atmosferze, gdzie można porozmawiać o wszystkim. Od pewnego czasu staram się nagrywać na YouTube i rozwijać mój kanał. Uwielbiam gry MMO, RPG i strategie, zaczynałem grać od commodore, do dzisiaj pamiętam jak się przewijało kasety ołówkiem :D Moje ulubione tytuły to Ghotic, Wiedźmin, Assassin's Creed, Stronghold, Settlers, Mount & Blade, Follout, Tibia, Diablo oraz wiele innych.  Wszystkie pieniądze, które uda mi się uzbierać chcę przeznaczyć na rozwój - nowe gry do nagrywania ciekawych serii, doposażenie pokoju do nagrywania, lepszy sprzęt, oprogramowanie co pozwoli mi nagrywać w super jakości i zwiększy atrakcyjność moich materiałów. Dziękuję każdemu co zechce dołożyć cegiełkę żółwik!

https://go.twitch.tv/sirmisiek - mój kanał Twitch :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Cegiełka - niby jedna, ale jak będzie ich kilka powstanie solidny mur więc poczuj się jak majster i wiedz, że dzięki Tobie mogę nagrywać nowości! Podziękuję Ci osobiście jeśli tylko będzie okazja :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Zaprawa - worek dobrej zaprawy pozwoli by cegły trzymały się solidnie, a mur może być większy, dzięki Tobie majster nie siedzi na piwerku pół dnia tylko nagrywa pełną parą :D Dostęp do comiesięcznego vloga tylko dla patronów i zamkniętej grupy FB :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Betoniarka - łoo Panie dzięki Tobie ręce nie bolą od mieszania zaprawy i robota szybciej leci ;) Wcześniejsze nagrody oraz raz w miesiącu wybiorę osobę, która będzie mogła mnie zapytać prywatnie o coś o czym nigdy nie mówię podczas live :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dostawczak - dzięki Tobie materiał szybciej trafia na miejsce budowy, masz duży wpływ na szybkość powstawania muru, wcześniejsze nagrody oraz możesz głosować, który film zostanie nagrany w przyszłym miesiącu :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Ciężki Sprzęt - wszyscy patrzą z podziwem wjeżdża ciężka maszyneria, która z łatwością radzi sobie ze wszystkim i zastępuje co najmniej kilku osiłków z pobliskiej pakierni, dzięki Tobie praca postępuje szybko jak w Chińskich fabrykach zabawek, masz moc sprawczą jak Dostawczak oraz możesz wybrać tytuł gry do następnej serii, a jak przystało na Ciężki Sprzęt jesteś wymieniony w pierwszym odcinku danej serii :]
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Fabryka Cegieł - co tu dużo mówić, gdy większość przynosi po cegiełce, Ty dostarczasz całe palety, cała wieś patrzy z podziwem, a mur rośnie szybko jak ciasto na drożdżach, jakby to skomentował Wąski - jesteś Debeściak, uzyskujesz możliwość spotkania się ze mną na terenie Katowic lub prywatną wideorozmowę, wspólnego pogrania w posiadany przeze mnie tytuł oraz wpływ na kierunek rozwoju kanału , dziękuję z całego serca !!
Zostań patronem