Połowa drogi do sukcesu!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Głównym celem, który pozwoli mi spokojnie prowadzić kanał Skijumping TV jest co prawda dopiero cel drugi, jednak postanowiłem również ustawić go w tym miejscu, aby dać widzom coś od siebie, za zrealizowanie połowy planu! 1000 złotych miesięcznie to kwota, która zapewni mi możliwość prowadzenia kanału w sezonie 2019/2020. Po przekroczeniu tego progu mogę również zaoferować długi, tygodniowy maraton filmowy, który przygotuję w konsultacji z Patronami, a może nawet z ich udziałem! Ponadto kwota ta da mi pewność, że to co robię ma sens i warto dalej ciężko pracować, ponieważ naprawdę wielu widzów chce, abym tworzył coraz więcej, coraz lepszych jakościowo materiałów.

Pasja przeradza się w pracę!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego progu, mogę zająć się kanałem pełnoetatowo! W związku z tym, że obecnie chodzę jeszcze do szkoły, nie mam zbyt wiele czasu na prowadzenie kanału. Bez Waszego wsparcia, po szkole musiałbym zacząć pracę na etacie, co oznaczałoby zamknięcie lub znaczne ograniczenie działalności na YouTube. Obecnie, chodząc do szkoły i tak jestem w stanie tworzyć dla Was trzy filmy tygodniowo. Możecie sobie tylko wyobrazić, co by się działo na kanale, gdybym cały ten czas poświęcił na jego rozwój. Znaczący wzrost jakości i ilości filmów to zaledwie garstka tego, co się wydarzy po osiągnięciu tego progu. Tak więc, co w praktyce oznacza to dla Was?

- Kanał może dalej funkcjonować, nie muszę go zamykać ze względu na konieczność podjęcia pracy na etacie

- Kanał nie tylko dalej funkcjonuje, ale również się rozwija! Mogę ze spokojną głową planować kolejne filmy i stopniowo podnosić ich jakość, a także zwiększać ich ilość!

Bezustanny rozwój!

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego progu, kanał Skijumping TV wejdzie na zupełnie inny poziom profesjonalizmu! Fundusze te pozwolą mi nie tylko na dalsze owocne prowadzenie kanału, ale również na:

- zatrudnienie osoby do pomocy przy montowaniu filmów (co sprawi, że będzie ich znacznie więcej!)

- zatrudnienie osoby do prowadzenia fanpage i innych social media (obecnie oprócz kanału na YT nie posiadam żadnych social media, ponieważ po postu nie mam czasu na ich prowadzenie)

- więcej filmów z podróży na ciekawe skocznie w całej Europie!

Z czasem pojawi się z pewnością więcej planów, które z Waszą pomocą będą mogły zostać zrealizowane! :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)