Prowadzę kanał na YouTube w tematyce skoków narciarskich. Moim wielkim marzeniem jest utrzymywanie się z pasji oraz zajęcie się nią pełnoetatowo, co w przypadku kanału sezonowego jest praktycznie niemożliwe. Właśnie dlatego liczę na Wasze wsparcie, za które odwdzięczę się tak jak tylko będę mógł :)

O Autorze

Skoro trafiłeś w to miejsce, to najprawdopodobniej jesteś stałym Widzem mojego kanału. Jeżeli jednak tak nie jest, to pozwól, że przedstawię Ci krótko to, czym zajmuję się na moim kanale Skijumping TV. Nagrywam filmy obejmujące swoją tematyką głównie skoki narciarskie. Na chwilę obecną prowadzę cztery serie, które stanowią trzon kanału. Należą do nich seria Skijumping Q&A, w której odpowiadam na pytania od Widzów dotyczące skoków narciarskich, seria Skijumping News, w której informuję Widzów o najnowszych i najważniejszych wydarzeniach ze świata skoków, seria Ciekawostki, w której podaję po prostu dziesięć losowych ciekawostek na temat tej dyscypliny oraz seria Zwiedzamy Skocznie, podczas której prezentuję Widzom odwiedzone przeze mnie skocznie. W tym celu wybierałem się już do takich krajów jak Słowacja, Czechy, Niemcy, Słowenia, Austria czy nawet Szwajcaria, aby pokazać moim widzom jak najciekawsze skocznie z całej Europy. W przyszłości planuję kolejne ambitne wyjazdy, jednak jak możecie się domyślić, nie kosztują one mało.

Poza czterema głównymi seriami, w trakcie sezonu zimowego na moim kanale pojawiają się również różnego rodzaju filmy tematyczne oraz podróżnicze, które podsumowują moje wyjazdy na europejskie skocznie. W tego typu filmach Widzowie mają okazję zapoznać się nie tylko bezpośrednio ze skoczniami, które akurat obrałem za cel, ale również z całą podróżą, którą musiałem przebyć aby na nie dotrzeć oraz z innymi miejscami niezwiązanymi bezpośrednio ze skokami, które przy okazji odwiedziłem.

 

Skijumping Q&A

 

Skijumping News

 

Ciekawostki

 

Zwiedzamy Skocznie

 

Filmy tematyczne

 

Filmy podróżnicze

 

Wiecie już czym się zajmuję. Dlaczego więc postanowiłem założyć Patronite? W związku z tym, że obecnie chodzę jeszcze do szkoły, nie mam zbyt wiele czasu na prowadzenie kanału. Bez Waszej pomocy, po szkole musiałbym zacząć pracę na etacie, co oznaczałoby zamknięcie lub znaczne ograniczenie działalności na YouTube. Jedynym wyjściem aby kanał nie tylko dalej funkcjonował, ale również się rozwijał, jest Wasze wsparcie.

 


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)