Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie!

W Patronite od 31.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2276

Liczba Patronów: 1933

Zostań Patronem
2 patronów
15 miesięcznie
650 łącznie

Regularne pisanie

500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

485 zł

brakuje

Na stronie www.fantastyka.soulless.pl pojawi się przynajmniej jeden nowy tekst miesięcznie. Tekst zainspirowany sugestiami członków Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupy Facebookowej. Podyskutujecie, zrobicie ankietę, zagłosujecie, wybierzecie, a ja napiszę o tym shorta, albo opowiadanie. Ot tak po prostu siadam i piszę o czym chcecie.

Regularne tworzenie shortów

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

985 zł

brakuje

Przynajmniej dwa nowe teksty miesięcznie. Oba zainspirowane przez członków Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupy Facebookowej. Siadam, piszę, wrzucam, czytacie.

Soulless tworzy różne rzeczy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 985 zł

brakuje

Cel specjalny. Robię coś innego niż pisanie opowiadań. Tworzę. A co? Zdecydujecie sami na Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupie Facebookowej. Może będzie to gra planszowa, może jakiś komiks, a może jakiś rodzaj grafiki komputerowej, albo nagram film w którym opowiadam o sobie, albo o czymś innym. A może zrobię coś zupełnie innego. Nie wiem co to będzie, bo to Wy wybieracie na Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupie Facebookowej. Oczywiście musi być to twórcze, oraz możliwe do spełnienia przeze mnie :)

Spełnienie marzeń - pisarz niezależny

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 985 zł

brakuje

Marzenie pisarza zostaje spełnione. Od teraz nie muszę już robić innych rzeczy. Mogę pisać, tworzyć i wypaczać rzeczywistość, zaglądać pod podszewkę tego co można ogarnąć tymi marnymi siedmioma czy ośmioma zmysłami, które mamy. Mogę szukać Prawdy i ją odnajdywać, a to co odnajdę przelewać na zrozumiałe przez ludzi ciągi znaków.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Piotr Kozłowski
Piotr Kozłowski
5 zł miesięcznie
Marcelina Kowalik
Marcelina Kowalik
90 zł jednorazowo