Strefa Patrona:

10

patronów

330 zł

miesięcznie

1970 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
163
miesięczne wsparcie
214
liczba patronów

  Leszek Sykulski - nauczyciel akademicki, doktor nauk o polityce w specjalności geopolityka i geografia polityczna, założyciel i honorowy prezes Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, redaktor naczelny portalu Geopolityka.net. Prowadzi pod swoim nazwiskiem kanał na YouTube popularyzujący geopolitykę i geostrategię.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
33 %
100%
osiągnięto 33%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 670 zł
Cotygodniowe recenzje książek
Przy tym pułapie pojawią się cotygodniowe recenzje książek polskich i zagranicznych poświęconych geopolityce i stosunkom międzynarodowym.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4670 zł
Regularny materiał z zagranicy
Ten pułap pozwoli mi na regularne nagrywanie materiałów filmowych z zagranicy (w ramach wyjazdów studyjnych na zagraniczne uczelnie, do ośrodków eksperckich i miejsc zapalnych na świecie).

O Autorze

Leszek Sykulski - nauczyciel akademicki, doktor nauk o polityce w specjalności geopolityka i geografia polityczna, założyciel i honorowy prezes Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, redaktor naczelny portalu Geopolityka.net. Prowadzi pod swoim nazwiskiem kanał na YouTube popularyzujący geopolitykę, geostrategię, problematykę bezpieczeństwa i sprawy międzynarodowe.

Więcej informacji o autorze: www.leszeksykulski.pl.

 

Poniżej przykładowe  wykłady na YouTube.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy