SzaroBury

Rozwój Wiedźmińskiego Szlaku

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Szlak wiedzie daleko, daleko poza horyzont i nie wiadomo, dokąd nas poprowadzi. Odstąpmy na chwilę, usiądźmy w cieniu tego o tam drzewa i odpocznijmy, bo nie wiada, kiedy znajdziemy czas na spoczynek. Dobrze, bardzo dobrze mi z wami podróżować. Jesteście swój, a to się ceni. Dokąd zmierzacie?
---
Rozwój to cel każdej drogi, każdej wędrówki jaką odbywamy. Dziękuję, że mnie wspomagacie i doceniacie moją pracę. Wierzę, że w ten sposób będę mógł tworzyć coraz lepszy jakościowo content.

Jakie mam pomysły?
- sesje gier fabularnych granych online
- słuchowiska i interaktywne opowieści
- spotkania na Szlaku w różnych miastach
- promocje i konkursy dla patronów
- historie okraszone ilustracjami
- zbiór opowiadań z Wiedźmińskiego Szlaku
- kanał dotyczący Wiedźmina z antropologicznego punktu widzenia
- i wiele, wiele innych

Wyobraźnia sama przesuwa granice tego, co można zrobić i osiągnąć na Wiedźmińskim Szlaku. Dzięki okazanemu wsparciu będę mógł stopniowo rozszerzać zakres działania. Jeżeli przekroczymy wskazaną przez cel kwotę, to możliwe, że i do pomocy zgarnę paru dodatkowych entuzjastów, a wraz z nimi wszystko stanie się możliwe. Zapraszam na Wiedźmiński Szlak!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)