Magdalena i Paweł Szczabel

W Patronite od 11.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1311

liczba Patronów: 1198

3 patronów
50 zł miesięcznie
810 zł łącznie
Naszą misją jest to, aby głosić Słowo wszędzie i na wszelkie sposoby. Pomagać uwielbiaczom rozwijać ich talent wokalny. Stworzyć razem z Tobą Chrześcijańskie Wydawnictwo Namaszczeni.pl, dzięki któremu chrześcijańscy twórcy będą otrzymywać godne wynagrodzenie za swoją służbę. Dołączysz do nas? :)

O Autorze

Tworzymy Chrześcijańskie Wydawnictwo Namaszczeni.pl.

Budujemy 1 w Polsce crowdfundingowe wydawnictwo dla chrześcijańskich twórców.

Nasza misja dotyczy trzech obszarów, które są ściśle ze sobą związane:

1. Głoszenie Dobrej Nowiny wszędzie i na wszelkie sposoby, a w szczególności ludziom żyjącym w kryzysie bezdomności.

2. Pomoc uwielbiaczom w rozwoju ich talentu muzycznego, aby Bóg był czczony po królewsku.

3. Budowanie Chrześcijańskiego Wydawnictwa, w którym twórcy, artyści, pisarze, muzycy będą otrzymywać godne wynagrodzenie za swoją pracę. 

Istnieje bardzo dużo modelów biznesowych. My wymyśliliśmy taki, który najbardziej pasuje do nas, bo proponuje go Jezus Chrystus w Łk 6, 38:

Dawajcie w będzie wam dane. Miarą dobrą, ubitą, utrzęsioną, przepełnioną, wsypią wam do kieszeni. Jaką bowiem miarą mierzycie, taką i wam odmierzą. 

Na stronie namaszczeni.pl/zostan-patronem znajdziesz o wiele więcej informacji o tym, co dla Ciebie mamy, w zamian za Twoje wsparcie finansowe na Patronite. Część z tych rzeczy znajdziesz również na tej stronie w zakładce CELE. Przygotowaliśmy dla Ciebie tyle, że przez ograniczoną ilość znaków nie zmieściliśmy wszystkiego tutaj.  :)

Na stronie znajdziesz również naszą wizję i konkretne cele, które chcemy razem z Tobą zrealizować w 2020 roku. Jeśli nie masz czasu wchodzić na naszą stronę, to pobierz dokument PDF, w którym znajdziesz również wszystkie informacje i przeczytaj go w wolnej chwili.

Wchodzę na stronę

namaszczeni.pl/zostan-patronem

Kliknij i pobierz

Pobieram PDF - Wizja i Cele

--------------------------------------------------------------

Magdalena ma 27 lat. Paweł 31. Magdalena miała być żoną innego mężczyzny. Paweł miał być franciszkaninem. Ślub Magdaleny został odwołany 2 tygodnie przed terminem. Paweł po 9 miesiącach odszedł z zakonu i modlił się, o żonę artystkę. Po tej modlitwie czekał 9 miesięcy. Wtedy spotkał Magdalenę. W sumie czekał 2 lata, żeby jej powiedzieć, że 2 lata wcześniej się w niej zakochał. Od pierwszego spotkania czekał 3 miesiące, żeby się oświadczyć. Od zaręczyn czekali pół roku, żeby pobrać się w małej kaplicy akademickiej, bez wesela. Nie chcieli żeby brak pieniędzy, czy oczekiwania innych stały się przeszkodą do wspólnego życia z Bożym błogosławieństwem. Zaczęli swoje życie od wielkiego kryzysu finansowego, przez nieudaną próbę stworzenia chrześcijańskiej kawiarni. Ten kryzys trwa do dziś. Dług nadal wynosi ponad 100 tysięcy złotych. Oddają Bogu chwałę w tym kryzysie i dziękują za niego. Wiesz dlaczego? Bo zrozumieli, że kryzys i problemy tak naprawdę nie są kryzysem i problemami, tylko czasem odkrywania talentów i szans, które stoją dzisiaj przed nimi. Magdalena i Paweł łapią marzenia i je robią - każdego dnia - ponieważ wierzą, że wszystko co ich spotyka w życiu, jest częścią bardzo dobrego planu, jaki Bóg dla nich przygotował. Dlatego tutaj jesteś.

Jesteśmy małżeństwem od 03.02.2018 roku. Na obrączkach mamy wygrawerowaną sygnaturkę 1 Kor 9, 23 Wszystko zaś czynię dla Ewangelii, by mieć w niej swój udział. Mamy córkę Gabrysię. Jesteśmy Namaszczeni. Jesteśmy szczęściarzami. 

Wierzymy w moc wspólnoty. Wierzymy, że ludzi z hojnymi sercami jest DUŻO więcej. To my, nasza społeczność z Patronite może zmienić rzeczywistość. To my razem, możemy zmienić świat na lepsze. To my możemy sprawić, że Ewangelia dotrze na krańce świata. To my możemy sprawić, że poziom muzyczny w Kościele będzie z roku na rok lepszy. To my możemy sprawić, że twórcy służący Bogu i ludziom swoimi talentami, nie będą musieli martwić się o byt swojej rodziny. Jako chrześcijanie bardzo często zapominamy, że Bóg chcąc obdarzyć nas obficie swoimi błogosławieństwami, używa do tego... ludzi. Pamiętasz kto przyniósł 6 stągwi kamiennych napełnionych wodą na weselu w Kanie? Kto rozdawał głodnym ludziom chleb i ryby cudownie rozmnożone przez Jezusa? Kto przyniósł sparaliżowanego człowieka na noszach do Jezusa? Tych historii z ewangelii jest MNÓSTWO!

Żyjemy w niesamowitych czasach. Możemy działać razem online - solidarnie - na niewyobrażalną skalę. 

Co robimy?

Podcast Niepoprawny Religijnie

Co wtorek (Patroni już od niedzieli) możesz posłuchać nowego odcinka podcastu, w którym wypytuję gości o ich życie ze Słowem Bożym. Co znajdziesz w podkaście? Słowo Boże, świadectwo, inspiracje i konkretne wskazówki, które pomogą Ci modlić się Pismem Świętym.

Możesz słuchać Podcastu Niepoprawny Religijnie na SPOTIFY, APPLE PODCAST, YOUTUBE 

Posłuchaj zwiastun odcinka z Marcinem Jakimowiczem

 

Lekcje śpiewu online

#LepiejŚpiewaćKrólowi 

Magdalena uczy śpiewu ludzi posługujących, lub chcących służyć w Kościele swoimi umiejętnościami wokalnymi. Posłuchaj fragmentu z lekcji online.§

namaszczeni.pl/kurs-spiewu-online

 

Vlog #Twarzą w twarz

Co niedzielę na YouTube na kanale Namaszczeni wrzucam kolejne odcinki Vloga - są to owoce mojej osobistej medytacji nad Słowem, które Kościół daje nam w każdą niedzielę.

 

Szkoła Uwielbienia 

To nasza propozycja na #WielkiPost2020. Będziemy uczyć się modlitwy dziękczynnej i uwielbienia we wszystkich sytuacjach naszego życia. Ponadto przyjrzymy się sposobom działania 8 duchów zła, które opisał mnich z II w. Ewargiusz z Pontu i poznamy w jaki sposób możemy te duchy pokonać. Szkoła jest bezpłatna. Idziesz z nami przez Wielki Post? Zapisz się klikając TUTAJ.

 

Biblijna Gra Planszowa #ZbudujeszMiDom? 

Więcej na temat gry możesz przeczytać na stronie zbudujeszmidom.pl

 

Ile płacimy

za to co robimy do tej pory?

Rachunek roczny

(podane kwoty są kwotami BRUTTO)

 

Vimeo - 944,64 zł - za 20 GB wolnego miejsca tygodniowo - hosting plików wideo, który wykorzystujemy do lekcji śpiewu online, oraz podcastu Niepoprawny Religijnie.

Zenbox - 195,57 zł - hosting naszych stron internetowych.

2 strony www - 24,60 zł

Wpidea - 1226,31 zł - platforma do sprzedaży i publikacji kursów online - obecnie korzystamy z tej platformy przy okazji lekcji śpiewu online. Dzięki temu rozwiązaniu każdy uczeń ma swoje indywidualne konto chronione hasłem z wszystkimi lekcjami w formie wideo, mp3 i notatki PDF.

Spreaker - 323,4 zł - hosting i publikacja plików Mp3 w najpopularniejszych aplikacjach do podcastów (Apple Podcast, Spotify, Spreaker, iHeartRadio, Castbox, Deezer, Podcast Addict). Spreaker pozwala nam automatyzować dystrybucję Podcastu Niepoprawny Religijnie, a przez to oszczędzać dużo czasu.

iFirma - 1461,24 zł - biuro rachunkowe, księgowość.

ZUS -  4348,08 zł - składka zdrowotna.

SUMA KOSZTÓW ZA ROK = 8523,84 zł

Miesięczna kwota brutto za powyższe usługi =

710,32 zł

 

Co chcemy robić?

Chcemy okazywać Ci bardzo hojnie naszą wdzięczność.

1. To co już robimy, robić jeszcze lepiej.

2. Tworzyć dla Ciebie (tylko dla Patronów) darmowe kursy online.

3. Raz do roku zorganizować w Opolu darmową chrześcijańską konferencję - tylko dla Patronów.

4. Chcemy dać Tobie (tylko dla Patronów) 90% zniżki na Fiszki i e-booki naszego autorstwa.

5. Sprzedawać Ci produkty, usługi chrześcijańskich twórców według zasady 70%;20%;10%.

(70% z zysku dla twórców; 20% rabatu tylko dla Patronów; 10% z zysku na koszty związane z utrzymaniem Wydawnictwa Namaszczeni.pl).

6. Dzięki Twemu wsparciu finansowemu udostępnić Uwielbiaczom których nie stać na lekcje śpiewu, dostęp do naszych lekcji online. Wspierając nas finansowo, dasz innym ludziom szansę rozwoju.

7. Stworzyć BLOG na którym będą pisać chrześcijanie, których będziecie chcieli czytać, a za swoją twórczość będą otrzymywać wynagrodzenie.

Będziemy mogli zabrać się do pracy z tymi tematami po zdobyciu konkretnych celów finansowych. Kliknij w zakładkę CELE i sprawdź co i kiedy chcemy robić. Bardziej szczegółową listę znajdziesz na namaszczeni.pl/zostan-patronem lub w dokumencie PDF Wizja i Cele.  

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni