Szymon Adamus

W Patronite od 12.09.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
2 455 zł łącznie
Wierzę, że życie jest piękne, a ludzie wspaniali.

O Autorze

Cześć! Jestem Szymon.

Szymon Adamus

 

Od 14 lat piszę zawodowo. Do gazet, portali, blogów. Lubię to robić i jestem w tym dobry. Kilka lat temu stworzyłem blog ObywatelHD.pl, na którym doradzałem w sprawie nowych telewizorów. Odwiedziły go 2 miliony Obywateli świata HD. Pomagałem tworzyć przeglądy produktów, recenzje, testy i filmy. Pisałem też o grach, filmach i serialach. Lubię sprzęt i popkulturę. Będę do nich wracał, ale obecnie zawsze w kontekście ciekawych ludzi. Można ich spotkać na każdym kroku!

 

 

Najważniejsi są ludzie, którzy nas otaczają i dążenie do szczęścia. Jakkolwiek laurkowo by to nie brzmiało, taka jest prawda. Wszystko inne, wszystkie gadżety, zabawki, "odwracacze" uwagi możemy odłożyć na bok. Najważniejsze, by mieć przy sobie wspaniałych ludzi i pamiętać, że każdy z nas zasługuje na szczęście. Uświadomienie tego zajęło mi 32 lata, ale dziś wiem, że nauczyli mnie tego moi rodzice. Najbardziej niezwykli ludzie w moim życiu.

 

 

 

Najważniejsze co musisz o mnie wiedzieć, to że zawsze patrzę na świat pozytywnie i staram się spełniać marzenia. Napisałem powieść „Trójka”, bo chciałem to zrobić od dziecka.

 

Trójka

 

Współtworzę gry mobilne w studiu Epic Hamster. Zawsze lubiłem gry i to dla mnie świetna zabawa. Napisałem scenariusze kilku komiksów, by sprawdzić jak się to robi i czy dam radę. Dałem.

 

 

Gdy dorosłem, ożeniłem się z licealną miłością, która jakimś cudem wytrzymuje ze mną od kilkunastu lat. To wspaniała kobieta, która daje mi więcej energii niż słońce. Mam najwspanialszych rodziców na świecie, którzy zawsze pomagali mi być sobą. Kocham moją rodzinę i najbliższych przyjaciół. Dzięki nim po wielu latach zrozumiałem, że największą wartością są ludzie i radość z życia. O tym chcę teraz mówić. Z Twoją pomocą.

  • Filmy - Do tej pory mówiłem głównie o technologii. Teraz skupiam się na ludziach. To jacy są ciekawi i wspaniali. Bo są niesamowici!
  • Blog - Niezwykłych Ludzi pokazuję tu w piśmie, a do tego jest sporo imprez i wyjazdów.
  • Książki - Po "Trójce" się rozleniwiłem. Poraz z tym skończyć! Stowrzyłem już kilka nowych światów. Teraz czas dokończyć pracę nad nimi.
  • Podcast - wspólnie z Michałem Kowalem nagrywam podcast Masa Kultury. Mieliśmy swoje panele na Pyrkonie i Coperniconie. Mówimy o kulturze, o masowej sile rażenia. Wielbimy Toma Cruise'a.
  • Gry - Lubię gry. Chętnie z Wami pogram! Zdalnie, ale może też lokalnie. Oprócz tego muszę dokończyć dwie, które współtworzę. Nie mają prawa wylądować w szufladzie!

 

Jeśli masz ochotę wejść ze mną na tę ścieżkę, to gwarantuję dobrą wspólną zabawę! Zawsze pozytywną.

 

Bo wierzę, że życie jest piękne, a ludzie wspaniali!

 

PS: Mam też dwa koty, zamiast kawy piję zieloną herbatę i nie potrafię ugasić wewnętrznego żaru pchającego mnie ku nowym pomysłom...

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem