Strefa Patrona:

3

patronów

65 zł

miesięcznie

1315 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
401
miesięczne wsparcie
413
liczba patronów

  Wierzę, że życie jest piękne, a ludzie wspaniali.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 935 zł
Zielona herbata i ZUS
Mówią, że pierwszy krok jest najważniejszy. To byłby właśnie on.

Po osiągnięciu tego celu woda sodowa nie strzeli mi do głowy, pewnie zamiast szampana wypiję zieloną herbatę, ale to spoko, bo bardzo lubię zieloną herbatę :) Będę mógł bez stresu opłacić ZUS, net i serwery, a to już BARDZO dużo! I jeszcze nawet zostanie trochę grosza, za które chętnie postawię Wam piwo.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2935 zł
"Shit just got real!"
No dobra... W tym momencie otworzę już szampan. Ruskiego, bo jestem z Poznania, ale jednak ;)

Jeśli będziecie tak rewelacyjni, że wesprzecie mnie taką kasą, to będę mógł zrezygnować z kilku zleceń nie związanych z moją działalnością tylko rachunkami, przez co będzie wincy Niezwykłych Ludzi, wincy vlogów i podcastów.

W ogóle wszystkiego będzie wincy! Szczególnie pozytywnych emocji i historii pokazujących, że wszystko się da!
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5935 zł
POP!
Ten dźwięk pyknięcia, to korek szampana, który właśnie frunie w stronę okna lub jakiejś lampy.

Po dojściu do tego celu wyjadę na Hawaje i tyle mnie będzie!
Nie no, żartuję! :) Po prostu będę mógł poświęcić moim materiałom 100% czasu, dzięki czemu do Was dotrze ich więcej i będą lepszej jakości.

Plan jest taki, by przy tym progu w miesiącu były co najmniej dwa odcinki serii Niezwykli Ludzie, dwa odcinki podcastu i dodatkowe filmy. Chciałbym też moją nową książkę (która jest już gotowa, tylko czeka na korektę) podesłać wszystkim Patronom.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9935 zł
Nie ogarniam...
Wariuję.
Żona musi mnie cucić.
Koty miauczą.
Sąsiedzi dobijają się do drzwi z wrzaskiem, by przestać się śmiać, bo od trzech dni tego słuchają i już mają dość.

Jakiś zlot by się przydało zrobić...

O Autorze

Cześć! Jestem Szymon.

Szymon Adamus

 

Od 14 lat piszę zawodowo. Do gazet, portali, blogów. Lubię to robić i jestem w tym dobry. Kilka lat temu stworzyłem blog ObywatelHD.pl, na którym doradzałem w sprawie nowych telewizorów. Odwiedziły go 2 miliony Obywateli świata HD. Pomagałem tworzyć przeglądy produktów, recenzje, testy i filmy. Pisałem też o grach, filmach i serialach. Lubię sprzęt i popkulturę. Będę do nich wracał, ale obecnie zawsze w kontekście ciekawych ludzi. Można ich spotkać na każdym kroku!

 

 

Najważniejsi są ludzie, którzy nas otaczają i dążenie do szczęścia. Jakkolwiek laurkowo by to nie brzmiało, taka jest prawda. Wszystko inne, wszystkie gadżety, zabawki, "odwracacze" uwagi możemy odłożyć na bok. Najważniejsze, by mieć przy sobie wspaniałych ludzi i pamiętać, że każdy z nas zasługuje na szczęście. Uświadomienie tego zajęło mi 32 lata, ale dziś wiem, że nauczyli mnie tego moi rodzice. Najbardziej niezwykli ludzie w moim życiu.

 

 

 

Najważniejsze co musisz o mnie wiedzieć, to że zawsze patrzę na świat pozytywnie i staram się spełniać marzenia. Napisałem powieść „Trójka”, bo chciałem to zrobić od dziecka.

 

Trójka

 

Współtworzę gry mobilne w studiu Epic Hamster. Zawsze lubiłem gry i to dla mnie świetna zabawa. Napisałem scenariusze kilku komiksów, by sprawdzić jak się to robi i czy dam radę. Dałem.

 

 

Gdy dorosłem, ożeniłem się z licealną miłością, która jakimś cudem wytrzymuje ze mną od kilkunastu lat. To wspaniała kobieta, która daje mi więcej energii niż słońce. Mam najwspanialszych rodziców na świecie, którzy zawsze pomagali mi być sobą. Kocham moją rodzinę i najbliższych przyjaciół. Dzięki nim po wielu latach zrozumiałem, że największą wartością są ludzie i radość z życia. O tym chcę teraz mówić. Z Twoją pomocą.

  • Filmy - Do tej pory mówiłem głównie o technologii. Teraz skupiam się na ludziach. To jacy są ciekawi i wspaniali. Bo są niesamowici!
  • Blog - Niezwykłych Ludzi pokazuję tu w piśmie, a do tego jest sporo imprez i wyjazdów.
  • Książki - Po "Trójce" się rozleniwiłem. Poraz z tym skończyć! Stowrzyłem już kilka nowych światów. Teraz czas dokończyć pracę nad nimi.
  • Podcast - wspólnie z Michałem Kowalem nagrywam podcast Masa Kultury. Mieliśmy swoje panele na Pyrkonie i Coperniconie. Mówimy o kulturze, o masowej sile rażenia. Wielbimy Toma Cruise'a.
  • Gry - Lubię gry. Chętnie z Wami pogram! Zdalnie, ale może też lokalnie. Oprócz tego muszę dokończyć dwie, które współtworzę. Nie mają prawa wylądować w szufladzie!

 

Jeśli masz ochotę wejść ze mną na tę ścieżkę, to gwarantuję dobrą wspólną zabawę! Zawsze pozytywną.

 

Bo wierzę, że życie jest piękne, a ludzie wspaniali!

 

PS: Mam też dwa koty, zamiast kawy piję zieloną herbatę i nie potrafię ugasić wewnętrznego żaru pchającego mnie ku nowym pomysłom...

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Hej!

Jak się masz? Wszystko u Ciebie dobrze?
Bo u mnie znakomicie.

Dzięki Tobie!

Przywitaj się jeśli się kiedyś spotkamy. Z przyjemnością uścisnę Ci dłoń i dowiem się o Tobie więcej.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
- Może skoczymy na kawę albo piwo i frytki?
- Innym razem. Chcę oddać 10 zł Adamusowi.

Odmówić sobie pysznego napoju i przekąski na mieście, by przekazać te 10 zł mi? To... Coś niesamowitego!

Dziękuję bardzo!

W zamian wspomnę o tym, że mi pomagasz na blogu lub w social media, a o wybranych wydarzeniach i materiałach dowiesz się przed ich premierą. Niektóre z nich nawet wcześniej obejrzysz, a czasem zapytam Cię też o sugestie co zmienić, poprawić lub dodać.

Jeśli się kiedyś spotkamy na dłużej w realu, to stawiam pierwsze piwo, kawę czy sok.

Będzie fajnie! Pogadamy o Tobie,
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Ludzi wspaniałych
Poznałem bardzo wielu
To jesteście Wy

Dziękuję przyjacielu!

Oprócz haiku mam dla Ciebie wszystko co w poprzednim progu, a dodatkowo specjalne słowa podziękowania na YouTube.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 200
Mam dla Ciebie limitowaną, srebrną kartę Patrona, która daje Ci nie tylko "szacun na kwadracie", ale też pierwszeństwo w dostępie do wybranych materiałów i możliwość ich współtworzenia (jeśli oczywiście masz ochotę). Podrzuć mi film, zdjęcie lub plik audio z czymś pozytywnym. Materiał będzie musiał przejść moją weryfikację, ale jeśli będzie w porządku, to pojawi się u mnie na blogu, Facebooku lub YouTube.

Jeśli w przyszłości zorganizuję zlot Patronów, to karta zapewni Ci też pierwszeństwo w rezerwacji miejsca. Każda z nich będzie numerowana i podpisana przeze mnie własnoręcznie.

Poza tym wiesz co? Lubię Cię. Nie chodzi o pieniądze, za które oczywiście bardzo dziękuję, ale o to, że we mnie wierzysz i chcesz wspomóc to co robię.

To niesłychanie miłe z Twojej strony i naprawdę to doceniam. Dziękuję.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Czekam na Twoje sugestie.

Kogo warto sportretować? Jakim tematem się zająć? O czym opowiedzieć?

Nie obiecuję, że Twoje sugestie na 100% zamienią się w tekst, film czy podcast, ale jeśli dobrze je uzasadnisz i mnie zainteresujesz, to masz na to spore szanse.

Otrzymujesz limitowaną, złotą kartę Patrona, która daje Ci wszystko co srebrna, a dodatkowo, jeśli tylko masz ochotę, umożliwia Ci wstęp na moją antenę lub łamy bloga. Odezwę się na priv i pogadamy co ciekawego możesz dodać od siebie do materiału.
Zostań patronem
4000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
To nie jest zwykły patronat.
To nawet nie jest tradycyjny mecenat.
To współpraca.

Jesteś jedną z niewielu osób, które otrzymały platynową kartę Współpracownika.

Oznacza to, że wspólnie zrealizujemy jeden materiał. Film, wpis na blogu, podcast... Może coś jeszcze innego? Pogadamy o tym.

Mam zawsze ostateczne zdanie co do formy i treści, ale nad jednym i drugim usiądziemy wspólnie i zaplanujemy coś ciekawego.

Nie mogę się już doczekać naszej współpracy.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy