(TVA)brahadabra

Jesteśmy niezależną internetową telewizją ezoteryczną i jednocześnie radiem.

O Autorze

O nas

Nasze początki sięgają grudnia 2012, kiedy zrealizowaliśmy pierwszą audycję radiową na żywo. Łatwo nie było - sprzęt zawodził, pierwsze programy na żywo musieliśmy emitować w kilku częściach... Ale jakoś daliśmy radę. Po skompletowaniu odpowiedniego sprzętu i wielu testach udało się stworzyć studio dokładnie takie, jakiego chcieliśmy. Grupa pasjonatów rozpoczęła nadawanie. Słuchaczy przybywało, czasami pytań od was nie było końca... :)

Wiosną 2019 roku podjęliśmy ostateczną decyzję o rozszerzeniu radia o telewizję, słuchając uważnie waszych sugestii. Faktem jest, że obraz to obraz - o wiele więcej da się przekazać i pokazać, kiedy dysponujemy właśnie tą formą przekazu. W tej chwili funkcjonujemy zarówno jako radio, jak i telewizja, ponieważ programów można albo słuchać, albo oglądać i słuchać. Emisję programów telewizyjnych rozpoczęliśmy na Facebooku, ale za chwilę będą one dostępne także na YouTube'ie.

Poprzez nasze programy chcemy pokazać wam nieco inną wizję rzeczywistości niż ta, która prezentowana jest powszechnie,  zainteresować rozwojem duchowym, żebyście mogli lepiej  zrozumieć siebie i otaczający świat, na którym wszystko jest tak naprawdę względne i umowne.

Zespół Abrahadabra

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem