(TVA)brahadabra

W Patronite od 08.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1209

liczba Patronów: 901

2 patronów
18 zł miesięcznie
54 zł łącznie
Jesteśmy niezależną internetową telewizją ezoteryczną i jednocześnie radiem.

O Autorze

O nas

Nasze początki sięgają grudnia 2012, kiedy zrealizowaliśmy pierwszą audycję radiową na żywo. Łatwo nie było - sprzęt zawodził, pierwsze programy na żywo musieliśmy emitować w kilku częściach... Ale jakoś daliśmy radę. Po skompletowaniu odpowiedniego sprzętu i wielu testach udało się stworzyć studio dokładnie takie, jakiego chcieliśmy. Grupa pasjonatów rozpoczęła nadawanie. Słuchaczy przybywało, czasami pytań od was nie było końca... :)

Wiosną 2019 roku podjęliśmy ostateczną decyzję o rozszerzeniu radia o telewizję, słuchając uważnie waszych sugestii. Faktem jest, że obraz to obraz - o wiele więcej da się przekazać i pokazać, kiedy dysponujemy właśnie tą formą przekazu. W tej chwili funkcjonujemy zarówno jako radio, jak i telewizja, ponieważ programów można albo słuchać, albo oglądać i słuchać. Emisję programów telewizyjnych rozpoczęliśmy na Facebooku, ale za chwilę będą one dostępne także na YouTube'ie.

Poprzez nasze programy chcemy pokazać wam nieco inną wizję rzeczywistości niż ta, która prezentowana jest powszechnie,  zainteresować rozwojem duchowym, żebyście mogli lepiej  zrozumieć siebie i otaczający świat, na którym wszystko jest tak naprawdę względne i umowne.

Wsparcie

Telewizja bardzo nas wciągnęła i czujemy się niebywale szczęśliwi, że w końcu udało się zrealizować nasz cel, ponieważ przymierzaliśmy się do niego, jak może pamiętacie, kilka ładnych lat. Niestety, produkcja telewizyjna ma jedną niewielką wadę - otóż jest ona zdecydowanie bardziej kosztowna i pracochłonna niż chociażby radiowa. Kamery, mikrofony (inne niż radiowe), oprogramowanie, oświetlenie - wszystko kosztuje i wszystko wymaga obsługi, przez co sam czas przygotowania programu znacznie się wydłuża.

Dlatego prosimy was o wsparcie. Chcielibyśmy robić 4 programy tygodniowo (poniedziałek - czwartek), czyli 16 programów w miesiącu. Musimy płacić koszty stałe związane z emisją, ale przede wszystkim - po tylu latach - chcielibyśmy zacząć płacić za programy ludziom, którzy współtworzą tę telewizję. Ludziom, którzy tyle lat występowali za darmo, pełni pasji i chęci pomagania innym. Po latach wydaje się to niesamowite, że udało się stworzyć taki fantastyczny zespół...

Zespół Abrahadabra

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni