Strefa Patrona:

Autor
8

patronów

360 zł

miesięcznie

11110 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
152
miesięczne wsparcie
254
liczba patronów

  Cześć! Mam tylko 300 znaków a tak dużo do przekazania, więc aby rozwiązać ten problem wypiszę jak najwięcej haseł, które mnie identyfikują: Piotr, Turok, 1979, youtuber, gry, komputer, pasja, zabawa, relacje, zaangażowanie, szacunek, jakość, kultura, marzenia, niezależność.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Cześć!

Na imię mam Piotr, ale bardziej jestem znany jako turok lub sirturok. Urodziłem się w zimie stulecia - w lutym roku 1979, przez co jestem dość zahartowanym facetem, ale nie dajcie się zwieść pozorom - pod tą lodową skorupą kryje się dużo ciepła i pozytywej energii, którą staram się pożytkowac na różne sposoby:) Sposobem numer jeden jest dwójka moich szalonych dzieciaków - córka, to dusza artystyczna (po mamie:), która lubi malować, biegać i tańczyć. Syn za to ma umysł ścisły i lubi technikę i komputery (po tacie:) A skoro już jesteśmy przy komputerach...kilka lat temu przypadkowo zacząłem prowadzić kanał na YT i cholernie to polubiłem:) Widzowie chyba też, bo liczba subskrybcji przekroczyła 10.000 i wciąż rośnie! Skoro już przeczytałeś te kilka linijek, to pewnie masz do mnie kilka pytań - pozwól, że sam je sobie zadam i na nie odpowiem:)

 

(P)ytam:A co ty tam chłopie na tych jutubach pokazujesz, hę?

(O)dpowiadam:     Gryyyyyyy!:)

(P):         Phi, ale mi oryginalność, wiesz ile takich kanałów już jest?
(O):        Pewnie, że wiem, ale ile z nich jest naprawdę o grach?

(P):         Jak to? Przecież wiele razy oglądałem jutuberów pokazujących różne gry!
(O):        No właśnie...jutuberów widziałeś:) To jesteś zainteresowany oglądaniem gościa grającego w grę, czy samą grę?

(P):        Noooo, chyba grę?
(O):        No widzisz, to masz pierwszą wyróżniającą mnie rzecz - mój kanał nie skupia sie na mnie, a na pokazywnej treści. Możesz porównać mnie do komentatora sportowego - jego zadanie to uatrakcyjnienie rozgrywki:)

(P):        Ok przekonałeś mnie, ale komentatorzy mają dobry głos i mówią dużo i z sensem - a jak jest z tym u Ciebie?
(O):        Widzowie mówią, że mam radiowy głos, ale najlepiej będzie jak sprawdzisz sam:)

(P):        No dobra, mi się podoba, ale co jeśli chciałbym oglądać Twój kanał razem z moimi dziećmi - zazwyczaj jutuberzy dużo klną,  jedzą jakieś paskudztwa, robią jakieś afery między sobą - jak z tym jest u Ciebie?

(O):        Możesz być spokojny - w moich materiałach nie ma przekleństw i dziwnych zachowań, ale Ty jako rodzic musisz dbać o to, co pozwalasz oglądać, bo nie każda gra nadaje się dla każdego wieku.

(P):        Ale musisz mieć jakieś słabe punkty! Na pewno grasz na małych detalach, masz słaby mikrofon i spadki fpsów!

(O):        Jakby Ci to powiedzieć...no nie:) Przykładam dużą wagę do jakości, więc wszystkie materiały są prezentowane w Full HD w 60 klatkach na sekundę, a dźwięk nagrywany jest wysokiej klasy mikrofonem.

(P):        Reasumując - jeśli szukam kanału o grach bez gwiazdorzenia, przeklinania, z bardzo dobrą jakością obrazu i dźwięku i z ciekawym narratorem to dobrze trafiłem?
(O):        Bingo!

(P):        Wszystko jasne, ale po co Ci w takim razie moje wsparcie finansowe, skoro tak dobrze sobie radzisz?
(O):        Żeby kupić czas:)

(P):        A już myślałem, że jesteś inteligentny...przecież każdy Ci powie, że czasu nie da się kupić!

(O):        A w moim przypadku się da:) Pozwól, że przedstawię Ci mój punkt widzenia: jak większość muszę chodzić do pracy, przez co razem z dojazdami dziennie zabiera mi to jakieś 10 godzin, potem trzeba wyjść z psem, ugotować obiad i spędzić czas z rodziną - na nagrywanie materiałów na kanał zostaje mi dziennie około godziny! To bardzo mało! Jeśli dzięki Waszemu wsparciu mógłbym zrezygnować z pracy w korporacji lub chociaż pracować na pół etatu, to w ten sposób kupowalibyście mi dziennie od 4 do 8 godzin:)

(P):        A co z zarobkami z YT - podobno duzi jutuberzy tak dużo zarabiają?
(O):        Ci najwięksi pewnie tak, ale w moim przypadku obecnie miesięczne zarobki są rzędu 20-30$, co jak sam widzisz raczej nie pozwala na zrezygnowanie z pracy:)

(P):         Załóżmy, że nas przekonasz i znajdzie się grupa osób, które postanowią wesprzeć Twoje marzenia - jak i na co będziesz przeznaczał pieniądze?
(O):        Dopóki suma zarobków z YT i z patronatu nie przekroczy progu, od którego mógłbym zrezygnować z regularnej pracy, to wiele się nie zmieni - nadal będzie brakowało czasu, aby materiałów było więcej, więc te środki będą w 100% przeznaczane na rozwój kanału - zakup sprzętu, gier, organizowanie dla Was konkursów. Cała zabawa zacznie się, gdy kiedyś uda się przekroczyć magiczną barierę i będę mógł przeznaczyć 4 lub 8 godzin dziennie wyłącznie na YT - materiałów będzie znaaaaacznie więcej i będą bardziej różnorodne + będę miał wreszcie czas na nagrywanie kompilacji, ciekawostek i wszystkiego, na co brakowało czasu! Wtedy właśnie prognozuję gwałtowny rozwój kanału!

(P):         Dzięki za rozmowę:)
(O):        Cała przyjemność po mojej stronie:)

A tutaj znajdziecie jeszcze kilka słów co i jak:)

 

Poniżej kilka przykładowych filmów, jakie znajdziecie na kanale:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
5 zł to dobry początek:) Wpłacając nawet tak symboliczną kwotę przybliżasz mnie i siebie do godziny T, czyli do momentu, kiedy kanał zacznie żyć pełnią życia! W ramach podziękowania dostaniesz ode mnie mailem podziękowania:)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
10zł to nadal niewielka kwota, ale dajesz mi do zrozumienia, że to co robię ma sens i warto w to inwestować. Z mojej strony możesz oczywiście liczyć na podziękowania oraz będziesz miał od czasu do czasu dostęp, do niepublikowanych materiałów, które nie były i nie będą zamieszczane na YT. Dodatkowo trafiasz do specjalnej grupy meilowej, do której będę się zwracał z pomocą o opinię w ważnych sprawach dotyczących kanału.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Jeśli poprzedni próg to dla Ciebie za mało, to 20 zł, którą przeznaczysz na patronat, w realny sposób wpływasz na mój budżet i przyśpieszasz godzinę T! Oprócz wszystkich poprzednich benefitów zyskujesz coś ekstra - gdy film będzie czekał na publikację do określonej godziny - Ty dostaniesz możliwość obejrzenia go wcześniej - niczym widz na specjalnym przedpremierowym pokazie!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 5
Limit: 10
50zł miesięcznie to już poważna kwota! Dajesz mi oprócz wsparcia finansowego, przede wszystkim OGROMNEGO kopa do działania! Moje hasło "Twoja aktywność wpływa na moją aktywność" nabiera realnego kształtu! Oprócz wszystkich poprzednich profitów dostajesz 2 dodatkowe i 3 opcjonalne:

- mój prywatny kontakt na Skype - możemy porozmawiać zawsze, gdy nie będę akurat nagrywał i będę przy komputerze
- trafiasz na priorytetową listę kontaktów meilowych, co oznacza, że możesz do mnie pisać w każdej sprawie i na 100% dostaniesz odpowiedź!
- jeśli będziesz patronem min. 6 miesięcy na święta dostaniesz paczkę z unikatowym prezentem niespodzianką:)
- jeśli grasz w World of Tanks możesz liczyć na wspólne plutony:)
- jeśli nie boisz się publiczności możesz pomagać mi tworzyć kanał, poprzez wspólne nagrania wybranych gier multiplayer
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 5
Wpłacając 100zł co miesiąc, aby mnie wesprzeć pokazujesz 2 rzeczy - jesteś prawdziwym pasjonatem gier, oraz jesteś prawdziwym altrusitą. Takie wsparcie naprawdę wiele dla mnie znaczy, dlatego oprócz wszystkich poprzednich atrakcji czeka Cię coś ekstra, o ile jesteś stałym patronem (min 6 miesięcy) - raz do roku zapraszam Cię na specjalne całodniowe wydarzenie, które będzie organizowane przeze mnie. Ponosisz jedynie koszty przejazdów, a o resztę nie musisz się martwić:) Nie powiem Ci jakie będą atrakcje, ale na pewno zorganizuję cały dzień tak, aby było to naprawdę wyjątkowym przeżyciem:)

Ponieważ nie mogę brać za Ciebie odpowiedzialności, aby uczestniczyć w spotkaniu musisz być osobą pełnoletnią.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Hmm....to już jest zawrotna kwota jak na comiesięczną subskrybcję, więc ciężko mi nawet napisać jak bardzo wpływa to na rozwój kanału....to dopalacz ponadwymiarowy:) Jeśli jednak znajdzie się ktoś, kto zamierza zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze w moją skromną osobę, to otrzyma wszystkie profity z poprzednich progów + otrzyma możliwość faktycznego wpłynięcia na to, co będzie na kanale (możliwość proponowania nagrania konkretnych filmów i nowych serii, ale oczywiście pod warunkiem mojej akceptacji takiego pomysłu).

Dodatkowo ode mnie dostaniesz honorowy tytuł - SZALENIEC, którego możesz używać do woli:):)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni