Turok

W Patronite od 24.03.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

3 patronów
0 zł miesięcznie
16 160 zł łącznie
Cześć! Mam tylko 300 znaków a tak dużo do przekazania, więc aby rozwiązać ten problem wypiszę jak najwięcej haseł, które mnie identyfikują: Piotr, Turok, 1979, youtuber, gry, komputer, pasja, zabawa, relacje, zaangażowanie, szacunek, jakość, kultura, marzenia, niezależność.

O Autorze

Cześć!

Na imię mam Piotr, ale bardziej jestem znany jako turok lub sirturok. Urodziłem się w zimie stulecia - w lutym roku 1979, przez co jestem dość zahartowanym facetem, ale nie dajcie się zwieść pozorom - pod tą lodową skorupą kryje się dużo ciepła i pozytywej energii, którą staram się pożytkowac na różne sposoby:) Sposobem numer jeden jest dwójka moich szalonych dzieciaków - córka, to dusza artystyczna (po mamie:), która lubi malować, biegać i tańczyć. Syn za to ma umysł ścisły i lubi technikę i komputery (po tacie:) A skoro już jesteśmy przy komputerach...kilka lat temu przypadkowo zacząłem prowadzić kanał na YT i cholernie to polubiłem:) Widzowie chyba też, bo liczba subskrybcji przekroczyła 10.000 i wciąż rośnie! Skoro już przeczytałeś te kilka linijek, to pewnie masz do mnie kilka pytań - pozwól, że sam je sobie zadam i na nie odpowiem:)

 

(P)ytam:A co ty tam chłopie na tych jutubach pokazujesz, hę?

(O)dpowiadam:     Gryyyyyyy!:)

(P):         Phi, ale mi oryginalność, wiesz ile takich kanałów już jest?
(O):        Pewnie, że wiem, ale ile z nich jest naprawdę o grach?

(P):         Jak to? Przecież wiele razy oglądałem jutuberów pokazujących różne gry!
(O):        No właśnie...jutuberów widziałeś:) To jesteś zainteresowany oglądaniem gościa grającego w grę, czy samą grę?

(P):        Noooo, chyba grę?
(O):        No widzisz, to masz pierwszą wyróżniającą mnie rzecz - mój kanał nie skupia sie na mnie, a na pokazywnej treści. Możesz porównać mnie do komentatora sportowego - jego zadanie to uatrakcyjnienie rozgrywki:)

(P):        Ok przekonałeś mnie, ale komentatorzy mają dobry głos i mówią dużo i z sensem - a jak jest z tym u Ciebie?
(O):        Widzowie mówią, że mam radiowy głos, ale najlepiej będzie jak sprawdzisz sam:)

(P):        No dobra, mi się podoba, ale co jeśli chciałbym oglądać Twój kanał razem z moimi dziećmi - zazwyczaj jutuberzy dużo klną,  jedzą jakieś paskudztwa, robią jakieś afery między sobą - jak z tym jest u Ciebie?

(O):        Możesz być spokojny - w moich materiałach nie ma przekleństw i dziwnych zachowań, ale Ty jako rodzic musisz dbać o to, co pozwalasz oglądać, bo nie każda gra nadaje się dla każdego wieku.

(P):        Ale musisz mieć jakieś słabe punkty! Na pewno grasz na małych detalach, masz słaby mikrofon i spadki fpsów!

(O):        Jakby Ci to powiedzieć...no nie:) Przykładam dużą wagę do jakości, więc wszystkie materiały są prezentowane w Full HD w 60 klatkach na sekundę, a dźwięk nagrywany jest wysokiej klasy mikrofonem.

(P):        Reasumując - jeśli szukam kanału o grach bez gwiazdorzenia, przeklinania, z bardzo dobrą jakością obrazu i dźwięku i z ciekawym narratorem to dobrze trafiłem?
(O):        Bingo!

(P):        Wszystko jasne, ale po co Ci w takim razie moje wsparcie finansowe, skoro tak dobrze sobie radzisz?
(O):        Żeby kupić czas:)

(P):        A już myślałem, że jesteś inteligentny...przecież każdy Ci powie, że czasu nie da się kupić!

(O):        A w moim przypadku się da:) Pozwól, że przedstawię Ci mój punkt widzenia: jak większość muszę chodzić do pracy, przez co razem z dojazdami dziennie zabiera mi to jakieś 10 godzin, potem trzeba wyjść z psem, ugotować obiad i spędzić czas z rodziną - na nagrywanie materiałów na kanał zostaje mi dziennie około godziny! To bardzo mało! Jeśli dzięki Waszemu wsparciu mógłbym zrezygnować z pracy w korporacji lub chociaż pracować na pół etatu, to w ten sposób kupowalibyście mi dziennie od 4 do 8 godzin:)

(P):        A co z zarobkami z YT - podobno duzi jutuberzy tak dużo zarabiają?
(O):        Ci najwięksi pewnie tak, ale w moim przypadku obecnie miesięczne zarobki są rzędu 20-30$, co jak sam widzisz raczej nie pozwala na zrezygnowanie z pracy:)

(P):         Załóżmy, że nas przekonasz i znajdzie się grupa osób, które postanowią wesprzeć Twoje marzenia - jak i na co będziesz przeznaczał pieniądze?
(O):        Dopóki suma zarobków z YT i z patronatu nie przekroczy progu, od którego mógłbym zrezygnować z regularnej pracy, to wiele się nie zmieni - nadal będzie brakowało czasu, aby materiałów było więcej, więc te środki będą w 100% przeznaczane na rozwój kanału - zakup sprzętu, gier, organizowanie dla Was konkursów. Cała zabawa zacznie się, gdy kiedyś uda się przekroczyć magiczną barierę i będę mógł przeznaczyć 4 lub 8 godzin dziennie wyłącznie na YT - materiałów będzie znaaaaacznie więcej i będą bardziej różnorodne + będę miał wreszcie czas na nagrywanie kompilacji, ciekawostek i wszystkiego, na co brakowało czasu! Wtedy właśnie prognozuję gwałtowny rozwój kanału!

(P):         Dzięki za rozmowę:)
(O):        Cała przyjemność po mojej stronie:)

A tutaj znajdziecie jeszcze kilka słów co i jak:)

 

Poniżej kilka przykładowych filmów, jakie znajdziecie na kanale:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni