Usłyszeć Na Czas

W Patronite od 08.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 7

Liczba Patronów: 17

Zostań Patronem
970 patronów
41 750 miesięcznie
410 290 łącznie

SPOTKANIA NA ŻYWO

55 000 zł

miesięcznie

75%

osiągnięto

13 250 zł

brakuje

Drugim naszym celem jest zaprojektowanie trasy obejmującej kilkadziesiąt miast z programem „Czy Mnie Słyszysz”, który pomaga usłyszeć na czas nasze dzieci, pokazuje jak lepiej się z nimi dogadywać, jak słuchać, by je tak naprawdę usłyszeć. Chcemy również cyklicznie organizować konferencję "Usłyszeć Na Czas", która będzie przeznaczona dla rodziców, opiekunów i wychowawców dzieci. Mamy szalony plan, aby w ciągu najbliższych kilku lat dotrzeć z dedykowanym programem "Usłyszeć Na Czas" do każdej szkoły. Te spotkania i konferencje będą naszą tubą na świat, przez którą będziemy edukowali, uwrażliwiali i wspierali zarówno dzieciaki, jak i ich rodziców.


Powstanie i utrzymanie Ośrodka "Usłyszeć Na Czas"

125 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

83 250 zł

brakuje

To jest to, do czego dążymy, nasz główny cel - zebranie środków na miejsce, w którym pomoc będzie zupełnie za darmo, który ma służyć do tego, by pomóc usłyszeć na czas nasze dzieciaki. Będzie to miejsce gdzieś w Polsce, z dala od zgiełku miasta. Miejsce, do którego będzie można przyjechać i pobyć w nim tyle, ile będzie trzeba, by usłyszeć tych, którzy są w naszym życiu ważni. Każdego dnia rozmawiam w tej sprawie z ludźmi i opowiadam im o tym "szalonym projekcie" zarażając ich tą ideą. Te środki pozwolą stworzyć i utrzymać to miejsce, pozwolą nam zatrudnić i współpracować z wybitnymi specjalistami. Ten ośrodek będzie pomagał, edukował, uwrażliwiał i inicjował. I mamy nadzieję, że stanie się miejscem, w którym każde dziecko zostanie usłyszane na czas...

STWORZENIE ZAPLECZA

35 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pierwszym naszym celem są środki potrzebne do regularnego funkcjonowania naszej działalności do czasu stworzenia ośrodka "Usłyszeć Na Czas" . Ta kwota pomoże nam również edukować dzieci jak i ich rodziców poprzez organizowane dla nich warsztaty na które chcemy zapraszać również specjalistów, którzy będą wraz z nami służyli im swoją wiedzą. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby dzieci w kryzysie emocjonalnym aby o nie zadbać.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Irmina Wrzosek-Morawska
Irmina Wrzosek-Morawska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Slawomir Marek
Slawomir Marek
Próg: 20 zł
Asia Kobylak
Asia Kobylak
Próg: 10 zł
Olga Kozieł
Olga Kozieł
Próg: 50 zł
Magdalena
Magdalena
Próg: 10 zł