Vanessa Power Kujawiak

W Patronite od 21.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 568

Liczba Patronów: 602

Zostań Patronem
23 patronów
690 miesięcznie
7 950 łącznie

Narzędzia do trenowania - II kwartał (maj - czerwiec)

1 700 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

1 010 zł

brakuje

1700zł/3 miesiące
Koszt wynajmu sali treningowej za każdy miesiąc w kwartale mniej więcej na okres 3 miesięcy, dochodzi koszt butów w których tańczę i trenuję gliding oraz streetuje . Buty wytrzymują maksymalnie 3 miesiące. Kto nie zna tej techniki poppingowej to zapewne zna słowa w nawiasie :) (Moonwalk Michael Jackson itp.) warto zobaczyć - MAGIA lecz kilkanaście czy kilkadziesiąt "magicznych" powtórzeń na chodniku, asfalcie czy kostce brukowej i po butach . Całość to podstawa dzięki której mogę trenować a koszt to około 1700zł w II kwartale gdy jest coraz widniej i cieplej.

TURNIEJE - uczestnictwo za rok 2021

2 600 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

1 910 zł

brakuje

Jak każdego roku występuje na turniejach w całej Polsce w wielu kategoriach.(hip hop, popping, inne formy tańca). Zawody odbywające się czy to na północy i południu kraju czy wschodzie i zachodzie w danej odległości od Kalisza gdzie mieszkam powodują bardzo dużo kosztów logistycznych (transport, wyżywienie, pobyt) jak i koszta samej rejestracji uczestnictwa za każdą kategorię.

Występowanie na turniejach jest bardzo istotne w rozwoju tancerza. Zdobywam na nich i uczę się tego czego nie nauczę się nigdy na treningach.
Doświadczenie, "cwaniactwo" sceniczne, improwizacja, Zasięg, buduję odpowiednią psychikę i panowanie nad stresem oraz fame.

Turniej w stolicy czy Krakowie , Trójmieście, Kościanie, Łodzi czy Poznaniu itd. to przykład jednego :261km Kalisz- Warszawa = ok. 210zł transport + wyżywienie 100zł plus uczestnictwo 2x (dwie kategorie) od 25zł - 60zł za sztukę koszt rejestracji razem już daje około 400zł kosztów SAMEGO uczestnictwa na takim turnieju. Zaplanowanych zawodów do końca roku pozostało mi 6 co daje łączny koszt około 2600zł

Obóz taneczny w okresie letnich wakacji 2021

2 850 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

2 160 zł

brakuje

Dwa obozy taneczne w okresie wakacji letnich 2021 z fantastycznymi tancerzami/instruktorami w Polsce. Taki kilkunastodniowy obóz taneczny bardzo mocno rozwija umiejętności uczestników. Poprzez treningi każdego dnia w różnych kombinacjach i stylach przy różnych formach i porach dnia mocno wpływają na progres i rozwój tancerza. Podnosi znacznie jego technikę, sposób w jaki dobiera, bounce i flow improwizację i zawsze poznaje coś nowego. Do tego poznaje wiele wspaniałych osób i technik odpoczynku.

Miesięcznie/ ROZWÓJ 100% talentu - STREETDANCE - treningi na żywo z instruktorem, a NIE ONLINE.

3 200 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

2 510 zł

brakuje

POPPING - 2.000zł
Treningi online nie są w 100% efektywne aby mnie rozwijać na 100% poziomu mojego talentu. Stąd konieczne treningi NA ŻYWO, tak jak to robią i mają możliwość osoby w większych miastach. W małym Kaliszu gdzie mieszkam i od niego na spore odległości ani widu ani słychu o poppingu. Z jednej strony potwierdza się fakt, że tylko 7% tancerzy tańczy ten najtrudniejszy styl streetdance, z drugiej zaś, że muszę ściągnąć instruktora do Kalisza aby się w odpowiedni sposób rozwijać tanecznie.
Ilość: 2 x w miesiącu (2 weekendy) - treningi po kilka godzin dziennie przez dwa dni z rzędu na żywo na sali z instruktorem. Jedno takie spotkanie 2 dniowego treningu (to koszt 10h treningów przez 2 dni łącznie, kosztów dojazdu i wyżywienia co daje 1tys.zł) . Niestety zaledwie 3 razy w ostatnim roku trenowałam na żywo z trenerem. Efekt takiego treningu możecie zobaczyć na moich social mediach wpisując słowa
VP & Sfinks. Stwierdzicie sami, że efekt takiego treningu niezwykły a progress po nim jest potężny i nie porównywalny z treningami online jakie mam czy też samotnej walki przed lustrem z samym sobą. Aby być najlepszym trzeba trenować z najlepszymi.

HIP HOP - 1.200zł
treningi z instruktorem w Kaliszu. 20h z instruktorem na żywo. Hip Hop to wiele technik tanecznych oraz wiele styli, które warto trenować jednocześnie, w tym oczywiście Jazz, który wpływa na świadomość własnego ciała i oczywiście streching . One wszystkie wpływają na jakość mojego tańca streetdance.
W taki sposób trenuje od dłuższego czasu a talent mi na to pozwala. Wręcz jeszcze szerzej się rozwija i tworzy powolutku mój własny styl taneczny, który jako pierwsza w Polsce zamierzam wprowadzić w Hybrydzie VP.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Monia CK
Monia CK
Próg: 50 zł
Adam Kwapisz
Adam Kwapisz
Próg: 100 zł
Bernadeta Prorok-Kujawiak
Bernadeta Prorok-Kujawiak
Próg: 25 zł
Jarosław  Kujawiak
Jarosław Kujawiak
Próg: 5 zł
TH-R
TH-R
Próg: 50 zł