Weronika Górska Atelier

W Patronite od 03.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie

Szycie na miarę perfekcji

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Kwota duża, niestety bardzo konieczna.
Otwierając pracownię z moim mężczyzną, zdecydowaliśmy się oprzeć naszą działalność na kilku fundamentach.
Najważniejszy z nich to jakość. Zdecydowaliśmy, co by się nie działo z tej jakości, najwyższego standardu nie rezygnować.

W efekcie moje kreacje są perfekcyjnie dopracowane i wykończone. Jednak ma to też swoje reperkusje, każdy projekt zajmuję mi mnóstwo czasu, a materiał, nici, guziki, etc. są z najwyższej półki.

Aby maksymalnie oszczędzić na kosztach pracownię otworzyliśmy w mieszkaniu, w którym żyjemy (patroni oczywiście otrzymają zdjęcia miejsca gdzie dzieje się cała magia ;) ), przez co mamy bardzo ograniczona przestrzeń pracy i możliwości.

Nie chcąc tracić na jakości wykonania moich projektów zwracam się do Was, drodzy patroni o wsparcie. ;)

Otwarcie pracowni z prawdziwego zdarzenia to milowy krok dla mojego rozwoju. Stamtąd już tylko moment do butików, gdzie będziecie mogli do woli korzystać z dożywotniej zniżki. ;)

Pracownia otworzy przed nami możliwość nagrywania filmów okraszonych ,mam nadzieję, przydatnymi komentarzami przy procesie tworzenia kreacji. Okrojone wersje filmów będą trafiały na wówczas utworzony kanał na youtube, jednak Wy, moi drodzy Patroni otrzymacie znacznie obszerniejszy materiał. ;) ;) ;)

Optymalizacja ergonomii stanowisk pracy;)

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Komputery zrewolucjonizowały rynek.
Wiele zawodów kiedyś powszechnych i stabilnych dziś nie ma racji bytu. Zostały zastąpione przez komputery i maszyny, które są tańsze, a zarazem popełniają mniej błędów.
Chcąc projektować i szyć kreacje najwyższej jakości, a przy tym mieć swój butik, trzeba zadbać o to kto te kostiumy uszyje.

Tu na przeciw wychodzi nam pomoc ze strony technologii. Program CAD Audaces z ploterem pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni na papierze i błyskawiczne wycięcie gotowych form do odrysowania na materiale. Bądź co bądź pomiędzy zaprojektowaniem stroju, a gotowym odszytym jest wiele czynności pośrednich i mnóstwo matematyki.... ;P

Taki program poza swoim kosztem ma również płatną subskrypcję. Natomiast ploter w przeciwieństwie do ludzi, których zastępuje, wymaga prądu. ;)

Przyspieszenie pracy moi mili Patroni będzie miało wpływ również na materiały, które ode mnie otrzymujecie, będzie ich po prostu więcej. ;P ;P ;P

Rzut kamienia od celu! ;D

6 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 500 zł

brakuje

Już prawie dobrnęliśmy!
Od butiku dzieli Nas już tylko rzut kamienia.
Lagowarka ze stołem i cutter, dwunastometrowe monstrum stoi w pracowni.

Już nie tylko jesteśmy w stanie wycinać formy, ale i materiał. Mogę skupić się na tym co odróżnia zwykłą sukienkę od zajebistej. ;) ;) ;)

Zautomatyzowaliśmy proces przygotowań i możemy zabrać się za to co misie lubią najbardziej. :D
Wykończenia i detale. ;)

Materiały, które będą do Was trafiały będą obfitowały w komentarze, informacje, ciekawostki, a wszystko jedynie dla Was moi dzielni Patroni. ;)

Po osiągnięciu tego celu moi drodzy, czeka Was bardzo miła niespodzianka. ;)
Jestem przekonana, że się Wam bardzo spodoba. ;*

MADE IN POLAND !!!

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

To jest ten dzień!

Otwieramy Nasz pierwszy butik. W tym jak i w każdym kolejnym będzie wisiała "galeria sław" z Waszymi nazwiskami, nie jest to dla Was oczywiście pierwszyzna, gdyż już niejednokrotnie pojawiały się o Was wzmianki w naszych postach. ;)

Każdy Patron z galerii ma dożywotnią zniżkę na wszystko ( żeby nie było wątpliwości, będzie się ona łączyła ze wszystkimi promocjami jakie by się kiedykolwiek pojawiły ;) ).

Polska marka ma szansę zainstnieć i to tylko dzięki Wam moi wierni Patroni!

Moja wdzięczność jest bezgraniczna, w co też, mam nadzieję, ani razu nie zwątpicie, a ja będe starała się Was nigdy nie zawieźć na Naszej wspólnej drodze. ;)

Żywię również ogromną nadzieję, że wiedza, które kreacje powstały dzięki Waszemu wsparciu, wypełni Was równie wielką dumą, jaką ja odczuwam wobec Waszej dobroci,wsparcia i zaufania jakie we mnie pokładacie i pokładaliście przez cały ten czas. ;* ;* ;*
Zostań Patronem