35 miesięcznie
1 530 łącznie

Budżetowo Nomadowo!

1 400 zł

73%

osiągnięto

370 zł

brakujeSkąd taka kwota i na co? Teraz na wschodzie nocleg to około 50-100zł w zależności od tego jaki hostel czy z wyżywieniem czy też/lub bardzo nomadycznie, czyli gdzie popadnie ale brzuch pełny. Wychodzi średnio 50zł na dzień.

REGULARNE WYPRAWY I UTRZYMANIE KANAŁU

2 000 zł

51%

osiągnięto

970 zł

brakuje

WyprawyKojota
Tworząc Patronite obiecałem, że publikować minimum raz w tygodniu film, i tego słowa staram się dotrzymać

Osiągnięcie tego celu nie tylko daje nam możliwość produkcji nowych odcinków z coraz to ciekawszych Wyprawy Kojota, ale i pozwala na miesięczne pokrycie kosztów utrzymania całego kanału m.in. za zakup licencji na muzykę, wypożyczenie sprzętu wideo ale i nie tylko, opłaty za internet i prąd, benzyna i nocleg na wyprawach, tłumaczenie filmów / tworzenie napisów, oraz za najważniejsze a tak pomijane w wyprawach - jedzenie.

Umowa Na Pracę Podróżnika

5 500 zł

18%

osiągnięto

4 470 zł

brakuje

WyprawyKojota

W internecie piszą, że roczny trip po świecie w wersji w budżetowej bez hardkoru jak spanie w śpiworze na ulicy czy picia herbaty z drzewa, To koszt plus minus 5500 zł/mies. Takie wydatki w skali roku przy Wyprawach - Pracy i życia wydają się realne.
Nie prędko zrealizuję ten próg. Jeśli jednak, to taka kwota pozwoli mi na pełne finansowanie Wypraw Kojota , a co za tym idzie, da mi ogromną swobodę, a zarobki z innych źródeł będę mógł przeznaczyć na dalszy rozwój kanału.
Doskonale wiecie, że jestem otwarty na różne formy podróżowania. Dobrze odnajduję się w auto stopowaniu, hostelach, podróżach motocyklowych (patrz YT Chiny) . A spanie na dziko pod namiotem to pikuś ? Nie chcę tutaj wywodzić się na temat tego, czego to ja nie zrobię i gdzie nie wyjadę za taką czy inną kwotę.
Dlaczego? Ponieważ będę robił to, na co w danym momencie będzie mnie stać, co uznam za ciekawe dla Was, konsekwentnie realizując swoje Wyprawy Kojota.
Osiągnięcie tego progu jest/będzie dla mnie przełomowe, ponieważ będę mógł oficjalnie stwierdzić, że mój projekt Wyprawy Kojota, moje marzenie, które uskrzydlam od bardzo dawna, sprawi, że dzięki Wam Mogę Wszystko ?
*5450 PLN netto to średnia wypłata osoby pracującej w Warszawie w branży marketingowej na UOP.
 
Zostań Patronem